Büszkeségeink

Tanárok

Gerölyné Joó Katalin

Ranolder-díjas tanító

Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzatának Közgyűlése az oktatás-nevelés területén Veszprémben kiemelkedő érdemeket szerzett munkájának elismeréseként „Ranolder-díjat” adományozott Gerölyné Joó Katalin kolléganőnknek. Büszkék vagyunk Rá és gratulálunk neki! Kati a tanítás mellett bemutató órákon, szakmai pályázatokon, blogokban megosztja tapasztalatait, sikeresen készíti fel tanítványait mese- és rajzpályázatokra. Ő maga is rendszeresen ír meséket, verseket, melyek különböző kiadványokban jelennek meg.

Jegesné Rémesi Irén

Pro Meritis díjat vehetett át Jegesné Rémesi Irén a Kék Madár Alapítvány és a Veszprémi Báthory István Általános Iskola által szervezett gálán pénteken az Agórában. A díjakat a polgármester adta át.
Jegesné Rémesi Irén 25 évvel ezelőtt kollégáival megálmodta, létrehozta és azóta is működteti a Kék Madár pedagógiai programot, mely egyedi színfoltja Veszprém alsófokú közoktatásának. Elkötelezett híve a személyközpontú pszichológia nézeteinek, miközben nagy hangsúlyt fektet a megjelenő újítások megismerésére, melyek segítségével önálló, gondolkodni tudó, a tudást értéknek tartó tanulók kerülhetnek ki az iskolából. Több pedagógus fórumon segíti a nevelők továbbképzését szakmai tapasztalatainak megosztásával. Országos szinten is egyre többfelé ismerik és elismerik munkásságát. Elkötelezett híve többek között a projekt pedagógiának, kompetenciafejlesztésnek és a hatékony konfliktuskezelésnek. A családokat bevonva építi a közösséget, mindemellett nagy hangsúlyt fektet a külső szakmai és civil szervezetekkel történő kapcsolattartásra is.

Mészáros Éva

Pro Meritis díjat vehetett át Mészáros Éva a Kék Madár Alapítvány és a Veszprémi Báthory István Általános Iskola által szervezett gálán pénteken az Agórában. A díjakat a polgármester adta át.
Mészáros Éva 1995 óta dolgozik a veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola tanítójaként. Hosszú évek óta nagy elhivatottsággal, empátiával és szeretettel vezeti be az óvodásokat az iskola világába. Igazi csapatépítő, közösségi ember, aki bátran és sikeresen válogat a pedagógiai módszerek eszköztárából. Kreativitása mindenki előtt ismert. Nívós műsorokat szerkeszt, melyeket tanítványai nem csak az iskola falai között, hanem városi rendezvényeken is sikeresen adnak elő. Kulturális eseményeken, programokon maga is gyakran lép a közönség elé. Tanítványai számos pályázaton, versenyen nyújtottak már kiemelkedő teljesítményt. Kedves, humoros személyével, szakmaiságával, példamutató emberségével méltán hiteles arca a Báthory iskolában működő Kék Madár Programnak.

Milló Ildikó

Ranolder-díjas művésztanár

Diákok

Ács Barna

3.a osztályos tanuló

2017-04-27
Vers-és prózamondó verseny 3-4. osztály: 3. hely

Ács Dániel

8.c osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport fiúk: I. hely
Kísérő: Molnár Gergely

Ács Gergő

6.a osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
III. korcsoport fiúk II. hely
Kísérő: Molnár Gergely

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 2. korcsoport Veszprém:
4x50 fiú váltó: 2. hely

Ágoston Lilla

7.c osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport lányok IV. hely
Kísérő: Molnár Gergely

2016-09-27
Köztársaság Kupa Kislabdahajítás 2. hely

Angyal Dániel

8.b osztályos tanuló

2017-05-27
Országos Tájfutó Diákolimpia Sopron
rövidtáv 3. helyezés (FIV)

2017-05-06
Csehbányán XXVII.Honvéd Kupa Országos Rangsoroló Tájfutó Verseny.
F14B 1. helyezett

2017-04-28
Nógrád Nagydíj 2017.április 28- május 1. Rónabánya-Szilváskőpuszta

2017-04-23
Veszprém Megyei Tájékozódási Diákolimpia - Szentkirályszabadja
FIV korcsoport - 2. helyezett
továbbjutott a Sopronban megrendezésre kerülő országos diákolimpiára

2017-04-15
Easter 4 nemzetközi tájékozódási futóverseny - 2017. április 15-18 Szlovénia M14 - 1. helyezett

2016-12-21
Veszprém Megyei versenyek összetett eredményei alapján 2016-ban 2. helyezést ért el (F14)

2016-11-05
A 2016. ÉVI, 64. ŐSZI SPARTACUS KUPA NEMZETKÖZI TÁJÉKOZÓDÁSI FUTÓVERSENY (november 5-6. Gánt) M14B 2. helyezett

2016-10-23
Nyílt Országos Csapatbajnokság (Buják) 2. helyezett

2016-10-22
Nyílt Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (Buják) 1. helyezett (F14A 3 fős csapat tagjaként)

2016-10-08
Veszprém Megyei Normáltávú Bajnokság (Tekeres völgy) F14 2. helyezett

2016-09-24
Maccabi váltó: 2 x 2 fős, országos rangsoroló váltóverseny ifjúsági mix kategória: 2. helyezett

2016-09-12
ezüstjelvényes tájfutó címet szerzett

2016-09-11
Magyarország 2016. évi Nyílt Országos Rövidtávú Váltóbajnoksága (ORVB) Mátrafüred V14A kategória (4 fős csapatok) Országos bajnoki címet szerzett

2016-09-10
Magyarország 2016. évi Nyílt Rövidtávú Országos Egyéni Bajnoksága (ROB) Gyöngyös F14E kategória 9. helyezett

2016-09-04
Vas-Veszprém-Zala megyei sprint váltó tájfutó bajnokság Zánka (3 fős csapatok) V14 kategória 1. helyezett

2016-09-04
Vas-Veszprém-Zala megyei pontbegyűjtő csapatbajnokság Zánka (3 fős csapatok) 1. helyezett

2016-09-03
Vas-Veszprém-Zala megyei rövidtávú tájfutó bajnokság Zánka F14 B kategória 2. helyezett

Angyal Virág

5.c osztályos tanuló

2017-05-07
Nyugat-Magyarországi Területi Akrobatikus Rock and Roll Táncverseny Mór, 2017. május 7.
2. hely serdülő kisformáció
1. hely serdülő nagyformáció

2017-04-01
Országos Pontszerző Akrobatikus Rock and Roll Táncverseny Dabas, 2017. április 01.
3. hely serdülő nagyformáció

2017-03-26
Nyugat-Magyarországi Területi Akrobatikus Rock and Roll Táncverseny Balatonfüred, 2017.március 26.
2. hely serdülő kisformáció
1. hely serdülő nagyformáció

2017-03-04
Nyugat-Magyarországi Területi Akrobatikus Rock and Roll Táncverseny Mosonmagyaróvár, 2017. március 4.
2. hely serdülő kisformáció
1. hely serdülő nagyformáció

2016-11-12
Acro-Dance
Területi pontszerző verseny Veszprém
Nagyformáció 1. hely
Kisformáció 1. hely

2016-10-22
Acro-Dance
Országospontszerző verseny Balatonfüred
Nagyformáció 5. hely
Kisformáció 4. hely

2016-10-08
Acro-Dance
Területi pontszerző verseny Balatonfüred
Nagyformáció 1. hely
Kisformáció 1. hely

Bálint Ádám

6.a osztályos tanuló

2017-05-27
Országos Tájfutó Diákolimpia Sopron
rövidtáv 2. helyezés (FIII)

2017-04-28
Nógrád Nagydíj 2017.április 28- május 1. Rónabánya-Szilváskőpuszta
3x3-as váltó országos rangsoroló futam F40 : 1. helyezett

2017-04-23
Veszprém Megyei Tájékozódási Diákolimpia - Szentkirályszabadja
FIII korcsoport - 1. helyezett
továbbjutott a Sopronban megrendezésre kerülő országos diákolimpiára

2017-04-01
BALATON MTBO (Középtávú országos rangsoroló tájkerékpáros verseny): Csopak M14 - 2. helyezett

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
III. korcsoport fiúk II. hely
Kísérő: Molnár Gergely

2016-12-21
Veszprém Megyei versenyek összetett eredményei alapján 2016-ban bajnoki címet szerzett (F12)

2016-11-05
A 2016. ÉVI, 64. ŐSZI SPARTACUS KUPA NEMZETKÖZI TÁJÉKOZÓDÁSI FUTÓVERSENY (november 5-6. Gánt) M12C 3. helyezett

2016-10-23
Nyílt Országos Csapatbajnokság (Buják) 2. helyezett

2016-10-08
Veszprém Megyei Normáltávú Bajnokság (Tekeres völgy) F12 2. helyezett

2016-09-24
Maccabi váltó: 2 x 2 fős, országos rangsoroló váltóverseny ifjúsági mix kategória: 3. helyezett

2016-09-04
Vas-Veszprém-Zala megyei sprint váltó tájfutó bajnokság Zánka (3 fős csapatok) 2. helyezett

2016-09-03
Vas-Veszprém-Zala megyei rövidtávú tájfutó bajnokság Zánka F12C kategória 2. helyezett

Bálint Benedek

8.a osztályos tanuló

2017-05-27
Országos Tájfutó Diákolimpia Sopron
rövidtáv 4. helyezés, normáltáv 4. helyezés (FIV)

2017-05-20
Tipo-kupa kétnapos országos rangsoroló verseny Szurdokpüspöki
F14B 2. helyezett

2017-05-06
Csehbányán XXVII.Honvéd Kupa Országos Rangsoroló Tájfutó Verseny.
F16B 2. helyezett

2017-04-28
Nógrád Nagydíj 2017.április 28- május 1. Rónabánya-Szilváskőpuszta
éjszakai országos rangsoroló futam: F18- 3. helyezett
3x3-as váltó országos rangsoroló futam F40 : 1. helyezett
normáltávú országos rangsoroló futam F16: 2. helyezett

2017-04-27
2017. április 27-én, Várpalotán a „Tűz – Tűzgyújtás - Égető gondjaink” elnevezésű megyei környezetvédelmi vetélkedőn 1. helyezést ért el iskolánk, 8. osztályos „Főnixek” csapata.
Csapattagok: Ulrich Flóra 8.b, Bálint Benedek 8.a, Karvaly Krisztián 8.a osztályos tanulók.
Felkészítő tanárok: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna, Kolimár-Simon Katalin

2017-04-23
Veszprém Megyei Tájékozódási Diákolimpia - Szentkirályszabadja
FIV korcsoport - 1. helyezett
továbbjutott a Sopronban megrendezésre kerülő országos diákolimpiára

2017-04-01
CEYOC (Közép-Európai Ifjúsági Tájékozódási Futó Kupa) - 2017. március 30- április 2. váltó - 4. helyezés Bálint Benedek csapata (3 fős csapatok), itt Beni válogatott B kerettagként vehetett részt

2016-12-21
Veszprém Megyei versenyek összetett eredményei alapján 2016-ban bajnoki címet szerzett (F14)

2016-10-23
Nyílt Országos Csapatbajnokság (Buják) 2. helyezett

2016-10-22
Nyílt Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (Buják) 1. helyezett (F14A 3 fős csapat tagjaként)

2016-10-08
Veszprém Megyei Normáltávú Bajnokság (Tekeres völgy) F14 1. helyezett

2016-09-24
Jonathermál Kupa - 2 napos országos tájfutó verseny (Kiskunmajsa) F16 Ekategória - 3. helyezett

2016-09-24
Maccabi váltó: 2 x 2 fős, országos rangsoroló váltóverseny ifjúsági mix kategória: 2. helyezett

2016-09-12
ezüstjelvényes tájfutó címet szerzett

2016-09-11
Magyarország 2016. évi Nyílt Országos Rövidtávú Váltóbajnoksága (ORVB) Mátrafüred V14A kategória: (4 fős csapatok) Országos bajnoki címet szerzett

2016-09-10
Magyarország 2016. évi Nyílt Rövidtávú Országos Egyéni Bajnoksága (ROB) Gyöngyös F14E kategória 2. helyezett

2016-09-04
Vas-Veszprém-Zala megyei sprint váltó tájfutó bajnokság Zánka (3 fős csapatok) V14 kategória 1. helyezett

2016-09-04
Vas-Veszprém-Zala megyei pontbegyűjtő csapatbajnokság Zánka (3 fős csapatok) 1. helyezett

2016-09-03
Vas-Veszprém-Zala megyei rövidtávú tájfutó bajnokság Zánka F14 B kategória 1. helyezett

Bálint Gergő

4.a osztályos tanuló

2017-05-27
Tájfutó Diákolimpiai BAJNOK!

2017-05-27
Országos Tájfutó Diákolimpia Sopron
Magyarország rövidtávú tájfutó diákolimpiai bajnok lett.
rövidtáv 1. helyezés, normáltáv 4. helyezés (FII)

2017-05-20
Tipo-kupa kétnapos országos rangsoroló verseny Szurdokpüspöki
F12C 1. helyezett

2017-05-06
Csehbányán XXVII.Honvéd Kupa Országos Rangsoroló Tájfutó Verseny.
F12C 1. helyezett
Mivel Gergő a kategóriában legfiatalabbként érte el a legjobb eredményt, így különdíjban is részesült.

2017-04-28
Nógrád Nagydíj 2017.április 28- május 1. Rónabánya-Szilváskőpuszta
3x3-as váltó országos rangsoroló futam F40 : 1. helyezett

2017-04-23
Veszprém Megyei Tájékozódási Diákolimpia - Szentkirályszabadja
FII korcsoport - 2. helyezett
továbbjutott a Sopronban megrendezésre kerülő országos diákolimpiára

2017-03-19
Budapest Nyílt Normál Távú Bajnokság (Mindszentpuszta) M12C: 1. helyezett

2017-03-18
54. TAVASZI SPARTACUS KUPA NEMZETKÖZI TÁJÉKOZÓDÁSI FUTÓVERSENY (Oroszlány-Mindszentpuszta) M12C: 1. helyezett

2017-03-12
Tájfutó maraton ( Zirc-Kardosrét) F12C: 3. helyezett

2017-02-26
Honvéd-cross terepfutó verseny (Veszprém) F12 2. helyezett

2016-12-21
Veszprém Megyei versenyek összetett eredményei alapján 2016-ban 2. helyezést ért el (F10)

2016-11-05
A 2016. ÉVI, 64. ŐSZI SPARTACUS KUPA NEMZETKÖZI TÁJÉKOZÓDÁSI FUTÓVERSENY (november 5-6. Gánt) M10D 1. helyezett

2016-10-16
Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság (Csákberény) F10D 2. helyezett

2016-10-08
Veszprém Megyei Normáltávú Bajnokság (Tekeres völgy) F10 2. helyezett

2016-09-24
Jonathermál Kupa - 2 napos országos tájfutó verseny (Kiskunmajsa) F12C kategória - 3. helyezett

2016-09-24
Maccabi váltó: 2 x 2 fős, országos rangsoroló váltóverseny ifjúsági mix kategória: 3. helyezett

2016-09-03
Vas-Veszprém-Zala megyei rövidtávú tájfutó bajnokság Zánka F10D kategória 1. helyezett

Balogh Rebeka Jázmin

4.a osztályos tanuló

2017-05-31
TLC – Acro Dance Akrobatikus Rock & Roll Pontszerző Táncverseny
Fire Rock Children "A" formáció 1. hely

2017-05-06
KID Rock and Roll Fejér kupa Országos Táncművészeti Fesztivál Firerock Children nagyformáció „B” kategória arany minősítés

2017-04-02
TLC – Acro Dance Akrobatikus Rock & Roll Pontszerző Táncverseny Fire Rock Children A kategória 2. hely

2016-10-08
TLC – Acro Dance Akrobatikus Rock & Roll Pontszerző Táncverseny Karácsonyi Gála Fire Rock Children A kategória 2. hely

Barabás Máté

2.a osztályos tanuló

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 1. korcsoport Veszprém:
50 m mell: 3. hely

Barka Gergő

7.c osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport fiúk: I. hely
Kísérő: Molnár Gergely

Bartha Botond

8.c osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport fiúk: I. hely
Kísérő: Molnár Gergely

Bekker Tamás

8.b osztályos tanuló

2016-09-27
Köztársaság Kupa Kislabdahajítás 1. hely

2016-09-27
Köztársaság Kupa 100 m síkfutás 3. hely

Biki Adél

7.a osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport lányok IV. hely
Kísérő: Molnár Gergely

Chmelik Levente

7.a osztályos tanuló

2017-05-27
Sopron-kupa országos rangsoroló tájfutó verseny
F15-18C 2. helyezett

2017-05-06
Csehbányán XXVII.Honvéd Kupa Országos Rangsoroló Tájfutó Verseny.
F14C 2. helyezett

2016-09-27
Köztársaság Kupa Magasugrás 3. hely

Chmelik Roland

5.a osztályos tanuló

2017-05-06
Csehbányán XXVII.Honvéd Kupa Országos Rangsoroló Tájfutó Verseny.
F12D 1. helyezett

2017-04-01
Arak-kupa (országos rangsoroló verseny): április 1-2 Székesfehérvár F12C - 1. helyezett

Cserna Dominik

7.b osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
III. korcsoport fiúk II. hely
Kísérő: Molnár Gergely

Darvas Bence

5.c osztályos tanuló

2017-03-17
Arany minősítés kapott a Báthory Banda Kamaracsoportja Gyenesdiáson a XIII. Gergely-napi Regionális Művészeti Fesztiválon, 2017. március 17-én.
Báthory Banda Kamaracsoportja tagjai:
Ticz Enikő (4.c.) - Kanyár Rajmund (5.a.)
Tarcsfalvi Boglárka (4.c.) - Vadász Bulcsú (5.c.)
Szász Emma (4.c.) - Szirbek Albert (4.c.)
Horváth Lili (5.c.) - Darvas Bence (5.c.)
Képek

Dióssy Jàzmin

5.c osztályos tanuló

2017-05-20
Minősítő táncverseny, Várpalota 2. hely

2017-04-24
Botev Tankerületi Logika Verseny 5.hely
Felkészítő tanár: Décsy Dóra

2017-03-04
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Megyei 37 helyezett
Felkészítő tanár: Décsy Dóra

2016-11-29
MLSZ ( magyar látványtánc szövetség ) szervezésében megrendezett bajnokságról kijutottak Szlovákiai Európa bajnokságra ahol 1.helyezett; Arany minősítést értek el csoportban! (Fortuna RGT SE, ritmikus sportgimnasztika bottal)

Éles Zsombor

8.a osztályos tanuló

2017-05-26
Kiemelt Erima Kézilabda Gyermekbajnokság 2002 Országos 6. hely

2016-12-18
International Handball Tournament Brcko Distrik BIH Nemzetközi Kézilabda Kupa 2. hely

Endresz Viktória

3.c osztályos tanuló

2017-05-24
A tenger titkai című országos írópályázaton: különdíjas lett:
Kristóf Luca és Endresz Viktória: Tengeri szörnyek (minilexikon)

2017-05-24
„AZ ÉN MESÉMET ADOM NEKED” országos meseíró pályázaton Arany minősítést kapott

2017-04-27
Vers-és prózamondó verseny 3-4. osztály: 1. hely

Esső Dóra

2.a osztályos tanuló

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 2. korcsoport Veszprém:
4x 50 lány váltó: 1. hely (továbbjutott a megyei döntőre)

2016-09-16
Eötvös Károly Megyei Könyvtár nyári olvasópályázat 3. helyezett

Esztergályos Botond

5.c osztályos tanuló

2016-09-27
Köztársaság Kupa 2000 m síkfutás 3. hely

2016-09-24
Országos Atlétikai Verseny Székesfehérvár
Országos 3. helyezett csapat tagja

Fábián Fanni

6.c osztályos tanuló

2016-11-29
A Megyei SUDOKU verseny eredménye: 13. hely

Farkas Dávid

6.a osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
III. korcsoport fiúk II. hely
Kísérő: Molnár Gergely

2016-12-18
Ferenczy Kézilabda Kupa 7. hely

2016-10-27
Nemzetközi Arany Kupa Szentgotthárd 2016 október 27-30
42 osztrák, szlovén horvát, magyar csapat részvételével
1. hely Éles Kézisuli ISE 2005-ös csapat tagja

2016-10-27
Nemzetközi Arany Kupa Szentgotthárd 2016 október 27-30
42 osztrák, szlovén horvát, magyar csapat részvételével
4. hely Éles Kézisuli ISE 2004-es csapat tagja

Farkas Dorka

3.c osztályos tanuló

2017-05-24
„AZ ÉN MESÉMET ADOM NEKED” országos meseíró pályázaton Arany minősítést kapott

Farkas Gergő

5.c osztályos tanuló

2017-05-04
Pécs BMKSZ-PSN Zrt. Fiú UP Nemzetközi Kézilabda Kupa 1 hely
A 2006-os csapat tagja

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
III. korcsoport fiúk II. hely
Kísérő: Molnár Gergely

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 2. korcsoport Veszprém:
4x50 fiú váltó: 2. hely

2016-12-03
IX.Student Comfort Kupa Szombathely (Kézilabda): 1. hely

2016-11-02
Üstökös Kupa Dunaújváros
1. hely Éles Kézisuli ISE 2005-ös csapat tagja

2016-10-27
Nemzetközi Arany Kupa Szentgotthárd 2016 október 27-30
42 osztrák, szlovén horvát, magyar csapat részvételével
1. hely Éles Kézisuli ISE 2005-ös csapat tagja

Felker Tamás

5.b osztályos tanuló

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 3. korcsoport Veszprém:
50 m mell: 2. hely (továbbjutott a megyei döntőre)
4x50 m fiú váltó: 1. hely (továbbjutott a megyei döntőre)

Fülöp Gergely

16.c osztályos tanuló

2017-04-01
Medve Szabadtéri Matekverseny 2017 - Veszprém
Regionális 5. hely Arany minősítés
Felkészítő tanárok:
Barták Péterné, Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

Fülöp Janka Mária

4.c osztályos tanuló

2017-05-20
Eötvös Károly Megyei Könyvtár Gyermekkönyvtára által meghirdetett őszi-tavaszi olvasópályázat összesített eredménye 16. helyezett

Gál Blanka Eszter

2.c osztályos tanuló

2017-03-04
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Megyei 2 helyezett
Felkészítő tanár: Vörösháziné Czicza Noémi

Gombás Médea

3.a osztályos tanuló

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 1. korcsoport Veszprém:
50 m gyors: 1. hely (továbbjutott a megyei döntőre)
50 m hát: 1. hely (továbbjutott a megyei döntőre)

Hajdu Boglárka

7.c osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport lányok IV. hely
Kísérő: Molnár Gergely

Hardy Vivien

6.a osztályos tanuló

2017-04-08
Megyei röplabda Diákolimpia Döntő
Báthory: 1. helyezés.
Bejutottunk az Országos Elődöntőbe.

Harnócz Lili

5.c osztályos tanuló

2017-04-26
Sport XXI. program 2017 I. Pályaverseny Közép-Dunántúl Régió 1. helyezett csapat tagja

2017-01-18
Sport XXI. Alapprogram Atlétikai Gyermek teremverseny Közép-Dunántúli Régió 2. helyezett csapat tagja

2016-11-29
A Megyei SUDOKU verseny eredménye: 54. hely

2016-10-16
Budapest Gyerekbajnokság:
- kislabdahajítás, 13. hely
- magasugrás, 18. hely

2016-09-30
Deák futás: 3. helyezés

Horváth Levente

8.c osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport fiúk: I. hely
Kísérő: Molnár Gergely

Horváth Lili

5.c osztályos tanuló

2017-05-20
Minősítő táncverseny, Várpalota
Duóban és csapatban is 1 hely

2017-03-26
MLTSZ (Magyar Látványtánc Sportszövetség) Budapesti Területi Bajnokság Kvalifikációs verseny: III. hely "B" kategória Twirling csoport

2017-03-17
Arany minősítés kapott a Báthory Banda Kamaracsoportja Gyenesdiáson a XIII. Gergely-napi Regionális Művészeti Fesztiválon, 2017. március 17-én.
Báthory Banda Kamaracsoportja tagjai:
Ticz Enikő (4.c.) - Kanyár Rajmund (5.a.)
Tarcsfalvi Boglárka (4.c.) - Vadász Bulcsú (5.c.)
Szász Emma (4.c.) - Szirbek Albert (4.c.)
Horváth Lili (5.c.) - Darvas Bence (5.c.)
Képek

2017-01-14
Városi Diákolimpia Úszás III. korcsoport 50 m mellúszás 4.helyezés

Huber Ákos

5.c osztályos tanuló

2017-04-10
Kaán Károly Országos Természet -és Környezetismereti Verseny megyei 2. hely
Felkészítő tanár: Bertáné Bíró Judit

Ilowski Liza

6.a osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport lányok IV. hely
Kísérő: Molnár Gergely

Jelenszky Noémi

7.b osztályos tanuló

2017-04-08
Megyei röplabda Diákolimpia Döntő
Báthory: 1. helyezés.
Bejutottunk az Országos Elődöntőbe.

Juhász Tamás

5.a osztályos tanuló

2016-11-29
A Megyei SUDOKU verseny eredménye: 37. hely

Kadem Anis

6.c osztályos tanuló

2017-05-04
Tudásbajnokság Matematika megyei 2. hely
Felkészítő tanárok: Barták Péterné, Décsy Dóra, Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

2017-05-04
Tudásbajnokság Természetismeret megyei 2. hely
Felkészítő tanárok: Bertáné Bíró Judit, Rybár Olivér

2017-04-24
Országos Logo Programozó Verseny országos 7. hely
Felkészítő tanár: Kalmár Cecília

2017-04-11
Botev Tankerületi Logika Verseny 2. hely
Felkészítő tanárok: Barták Péterné, Décsy Dóra

2017-04-01
Medve Szabadtéri Matekverseny 2017 - Veszprém
Regionális 5. hely Arany minősítés
Felkészítő tanárok:
Barták Péterné, Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

2017-03-04
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Megyei 3 helyezett
Felkészítő tanár: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

2017-02-23
Országos Logo Programozó Verseny
megyei 1. helyezett Felkészítő tanár: Kalmár Cecília Országos döntőbe jutott

2017-02-17
Bem József matematikaverseny megyei 10. hely
Felkészítő tanár: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

Kalmár Csaba

7.c osztályos tanuló

2017-04-05
Megyei technika verseny 3. helyezés.

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport fiúk: I. hely
Kísérő: Molnár Gergely

Kanyár Rajmund

5.a osztályos tanuló

2017-03-17
Arany minősítés kapott a Báthory Banda Kamaracsoportja Gyenesdiáson a XIII. Gergely-napi Regionális Művészeti Fesztiválon, 2017. március 17-én.
Báthory Banda Kamaracsoportja tagjai:
Ticz Enikő (4.c.) - Kanyár Rajmund (5.a.)
Tarcsfalvi Boglárka (4.c.) - Vadász Bulcsú (5.c.)
Szász Emma (4.c.) - Szirbek Albert (4.c.)
Horváth Lili (5.c.) - Darvas Bence (5.c.)
Képek

Káposztás Sára

3.c osztályos tanuló

2017-05-24
A tenger titkai című országos írópályázaton: 3. helyezett
Káposztás Sára - Mihalecz-Kálmán Fruzsina: A nagy kaland című története

Karli Zsófia

7.b osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport lányok IV. hely
Kísérő: Molnár Gergely

Karvaly Krisztián

8.a osztályos tanuló

2017-04-27
2017. április 27-én, Várpalotán a „Tűz – Tűzgyújtás - Égető gondjaink” elnevezésű megyei környezetvédelmi vetélkedőn 1. helyezést ért el iskolánk, 8. osztályos „Főnixek” csapata.
Csapattagok: Ulrich Flóra 8.b, Bálint Benedek 8.a, Karvaly Krisztián 8.a osztályos tanulók.
Felkészítő tanárok: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna, Kolimár-Simon Katalin

2017-04-10
Hevesy György Kárpát-medencei Kémia megyei 3. hely
Felkészítő tanárok: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna, Kolimár-Simon Katalin

Kató Norbert

6.a osztályos tanuló

2016-09-12
BMX Országos Bajnokság 11-12 évesek: 1. hely

Kereszturi Viktória

8.a osztályos tanuló

2017-05-14
Nádasdon került megrendezésre a Nyugat-Dunántúli Régió (NYDR) Kvalifikációs pályaversenye, ahol Viki az I. helyen végzett. Eredményével továbbá jogosultságot szerzett a 2017. évi Pályaíjász Országos Bajnokságon való részvételre is.

2017-05-13
Budapesten került megrendezésre a Duna Kupa nemzetközi pályaíjászverseny, amelyen Viki a változékony, esős és szeles időjárás ellenére, a 60m-es vegyes csapatversenyben, egy igen izgalmas döntőben, a fantasztikus II. helyen végzett.

A Duna Kupa versenyt Ausztria, Szlovákia és Magyarország tehetséges fiatal versenyzőinek rendezik meg minden évben, rotációs rendszerben azzal a céllal, hogy lehetősége legyen az utánpótlás korú versenyzőknek a nemzetközi versenyekre történő felkészülésre. A kvalifikációs részt - a heves záporeső, és a változékony szél ellenére - Viki a 2. helyen zárta. Az ezt követő csapatversenyben aranydöntőjében 4-4-es állás után, egy izgalmas "szétlövés" döntötte el a küzdelmet, amelyben mindkettő csapat minden tagja 1-1 vesszőt lőhetett ki a rendelkezésre álló, összesen 40 másodperc alatt és a nagyobb összértéket elérő csapat nyert.

2017-04-08
2017. április 8-án, a szlovákiai Vinyice-n került megrendezésre a Central European Cup (CEC) első fordulója, ahol Kereszturi Viktória az iskola 8.a. osztályos tanulója a zord és szeles időjárás ellenére, olimpiai kadett lány kategóriában a fantasztikus II. helyen végzett.
Az idei évben ez Viki első olyan versenye, ahol a 2x 6x 6 lövést a 60m-re elhelyezett, 122cm átmérőjű lőlapra lőtt (ebből a maximális pontot egy kb. 12cm átmérőjű kör éri), majd a rangsorolót követő, szintén 60m-es távon az 5x 3 lövéses kiesőkben először beküzdötte magát a döntőbe, majd szoros küzdelemben érte el a fantasztikus dobogós helyet.
A versenysorozatot 2010-ben hozta létre a Magyar-, a Horvát- és a Szlovén Íjász Szövetség azzal a céllal, hogy a tehetséges nemzeti íjászok fel tudjanak készülni a nemzetközi versenyekre. Idén sorrendben Szlovákia, Ausztria, Horvátország, és végül a döntőnek Magyarország biztosítja a helyszínt.
Ez az eredmény több szempontból figyelemreméltó:
1, A zord időjárási körülmények, elsősorban a szél hatalmas kihívást jelent ekkora távon.
2, Vikinek alig 1 hete volt - egy gyakorlatilag 5 napos (ebből 2 nap bemelegítés) - a VB-t követően a felkészülésre/átállásra, az eddigi maximális 27m -ről a 60m-re - szélcsendben.

2017-04-01
Fundata-Cheile Gradistei, Brassó, festői szépségű környezetében került megrendezésre a Nemzetközi Terepíjász Szövetség 2017. évi Teremíjász Világbajnoksága (IFAA WIAC 2017). A rangos versenyen induló, közel 400 versenyző között, a nemzetközi élvonalban Kereszturi Viktória, a Bakony Íjász Egyesület tagja, és a Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola 8.a. osztályos tanulója is képviselte hazánkat JFFSR (Junior Női Olimpiai-íj) kategóriában.
A három-napos verseny során, a résztvevő íjászoknak az első- és harmadik napokon adott távolságra (18m) elhelyezett célokat kellett minél pontosabban eltalálniuk, míg a második napon változó távolságokra (6-27m) elhelyezett, különböző méretű lőlapok nehezítették a versenyzők kihívásait.
Az izgalmas és szoros világversenyen, fiatal kora ellenére Viki kategóriájában az első helyen végzett és ezzel ismét öregbítette a magyar íjászok és Veszprém város hírnevét.

2017-03-23
8.SIOSZ Gála. A Magyar Sport Háza.
Kereszturi Viktória 8.a osztályos tanuló a "legeredményesebb sportiskolás íjásza" díjban részesült.
Iskolánk a 6. legeredményesebb lett a sportiskolák versenyében.
Veol

2017-03-23
Sportiskolák Országos Szövetsége (SIOSZ) 2017. március 23-án tartotta meg a VIII. SIOSZ Gálát, amelyen az ország legeredményesebb sportiskolái és sportiskolás versenyzői vehettek át elismeréseket a 2016-ban elért eredményeikért.
A gálán elismerésben részesült Kereszturi Viktória 8.a. osztályos tanuló, a Bakony Íjász Egyesület versenyzője, aki immár ötödik alkalommal nyerte el a "Magyarország legeredményesebb sportiskolás íjásza" elismerést.
Egyúttal szeretnénk gratulálni az iskolának a szoros versenyben elért, megtisztelő VI. helyért.

2017-02-21
Veszprém városa 2017. február 21-én tartott Sport évadnyitó ünnepségén, a 2016. évben elért íjász eredményei alapján, junior kategóriában elismerésben részesítette.

2017-02-12
Február 12-én került megrendezésre a MISZ 2017. évi WA Teremíjász Országos Bajnokság, ahol Viki egy teljesen más rendszerben, 2x 10x 3 lövés leadásával a 2. helyet érte el a rangsorolóban, majd az ezt követő elődöntőt 6-2 arányban megnyerte, és az arany döntőben 5-5 döntetlennél, az egy vesszővel történő "szétlövés" során - amelyek pontértéke ugyanannyi volt -, Viki vesszője a lőlap közepétől mérve csak 1cm-el távolabb csapódott be, mint ellenfeléé. Így a szoros küzdelemben a megtisztelő II. helyet érte el.

2017-02-11
A Magyar Íjász Szövetség (MISZ) 2017. évi IFAA Teremíjász Országos Bajnokságot 2017. február 11-én rendszete meg a FEHOVA területén. A versenyen Kereszturi Viktória, az iskola 8.a. osztályos tanulója 281 ponttal - a lehetséges 300 pontból - szerezte meg az I. helyet és egyben a bajnoki címet. Viki ezen a versenyen 18m-re adott le 2x 5x 5 lövést egy maximum 40cm átmérőjű célra, ahol a maximális pontot egy 8cm átmérőjű kör jelentette.

2017-01-22
Pápán került megrendezésre az IFAA "Flint" Teremíjász verseny, amelyen Kereszturi Viktória, a Bakony Íjász Egyesület versenyzője, az iskola 8.a. osztályos tanulója Junior Female Free Style Recurve (JFFSR) kategóriában az I. helyen végzett, 242 pontot elérve a maximálisan lehetséges 280 pontból.
A "flint" rendszerű verseny a terepíjászat szépségeit és kihívásait varázsolja a versenyző íjászok elé télen, amikor az időjárás terembe kényszeríti az egymással versengő íjászokat. A versenyen 20 feet (~ 6.1m) és 30 yard (~27,5m) közötti, előre meghatározott távolságokon kell leküzdeni a 20cm és 35cm maximális átmérőjű célokat adott sorrendben, kettőször 7 sorozatban, sorozatonként 4 veszővel.

2017-01-07
Alsőörsön került megrendezésre a Magyar Íjász Szövetség (MISZ) Közép-Dunántúli Régió (KDR) Kvalifikációs Teremíjász versenya, amelyen Kereszturi Viktória, a Bakony Íjász Egyesület versenyzője, az iskola 8.a. osztályos tanulója Olimpiai Nő Kadet (ONK) kategóriában a megtisztelő II. helyen végzett.
A teremversenyen Viki a 18m-en lévő, 40cm átmérőjű lőlapra adott le 60 lövést, amelyek közül a legtöbbet érő (10 pontot érő) terület egy 4cm átmérőjű kör volt. A sportsérülése miatti, közel 1 hónapos kihagyást követően elért szép eredményével Viki jogosultságot szerzett a 2017 WA Teremíjász OB-n való részvételre.

2016-10-09
Pályaíjász OB 2016 Tápiószentmártonon, ahol Viki, olimpiai kadet nő (ONK) kategóriában (60m-en) a megtisztelő IV. helyen végzett.
A 60m-es egyéni rangsoroló versenyen Viki új egyéni csúccsal (558 pont), csak 10 pontnyi különbséggel végzett a II. helyen. Ezzel a kiesős részben már a 1/4 döntőbe biztosította a helyét, ahol azonban a szoros - szett rendszerű - versenyt csak éppen lemaradva a dobogóról zárta.

2016-09-04
2016. szeptember 4-én került megrendezésre a "Pályaíjász GP 3. 2016, Budapest Bajnokság minősítő pályaíjász verseny Íjász Liga csapatverseny, Közép-Dunántúli régió kvalifikáció versenye " Budapesten, ahol Viki, olimpiai kadet nő (ONK) kategóriában a következő helyezéseket érte el:
Egyéni rangsoroló (60m) IV. hely
Csapat kieső (60m) IV. hely
Az egyéni rangsoroló versenyen elért eredményével Viki jogosultságot szerzett, a későbbiekben megrendezésre kerülő Pályaíjász OB-n történő részvételre, ahol az aktuális korosztályánál magasabb kategóriában, már 60 m-en kell bizonyítania tudását. Az ezt követő, sorsolásos csapatversenyen, amely egyenes kieséses csapatversenye volt, Viki csak - a pontegyenlőség esetén alkalmazott - szétlövéssel maradt csak le a dobogóról, amelyet szintén 60m-en kellett elvégezni.

Kirsch Natália

7.c osztályos tanuló

2016-09-27
Köztársaság Kupa 2000 m síkfutás 3. hely

Kis Zétény

2.a osztályos tanuló

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 1. korcsoport Veszprém:
50 m hát: 3. hely

Kiss András

2.c osztályos tanuló

2016-09-16
Eötvös Károly Megyei Könyvtár nyári olvasópályázat 11. helyezett

Kiss Barnabás

4.c osztályos tanuló

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 2. korcsoport Veszprém:
50 m mell: 3. hely
4x50 fiú váltó: 2. hely

Kolonics Rebeka

4.a osztályos tanuló

2016-09-17
Hazánk madarai Rajzpályázat 1. helyezett

Kovács Dominik

8.a osztályos tanuló

2017-05-26
Kiemelt Erima Kézilabda Gyermekbajnokság 2002 Országos 6. hely

2017-05-11
Április végén rendezte meg idei, városi „Fordítói verseny”-ét a Cholnoky Iskola.
A versenyen Kovács Dominik 8. a osztályos tanuló képviselte iskolánkat angol nyelvből.
Dobogós helyezést ugyan nem ért el, de részvételével ezúton is vitte iskolánk és az itt folyó munka jó hírét.

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport fiúk: I. hely
Kísérő: Molnár Gergely

Kovács Zsófia

2.c osztályos tanuló

2017-04-27
Vers-és prózamondó verseny 1-2. osztály: 3. hely

Kovács-Németh Ábel

4.c osztályos tanuló

2017-04-27
Vers-és prózamondó verseny 3-4. osztály: 2. hely

Kristóf Luca

3.c osztályos tanuló

2017-05-24
A tenger titkai című országos írópályázaton: különdíjas lett:
Kristóf Luca és Endresz Viktória: Tengeri szörnyek (minilexikon)

2017-05-24
„AZ ÉN MESÉMET ADOM NEKED” országos meseíró pályázaton Arany minősítést kapott

Kubasi János

6.a osztályos tanuló

2016-09-27
Köztársaság Kupa 2000 m síkfutás 1. hely

2016-09-27
Köztársaság Kupa Távolugrás 2. hely

László Armand

5.a osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
III. korcsoport fiúk II. hely
Kísérő: Molnár Gergely

2016-12-18
Ferenczy Kézilabda Kupa 7. hely

2016-10-27
Nemzetközi Arany Kupa Szentgotthárd 2016 október 27-30
42 osztrák, szlovén horvát, magyar csapat részvételével
1. hely Éles Kézisuli ISE 2005-ös csapat tagja

László Balázs

8.b osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport fiúk: I. hely
Kísérő: Molnár Gergely

6.c osztályos tanuló

2017-05-20
Tudásbajnokság Matematika verseny országos 3. hely
Felkészítő tanárok: Barták Péterné, Décsy Dóra, Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

2017-05-04
Tudásbajnokság Matematika megyei 1. hely
Országos döntőbe jutott
Felkészítő tanárok: Barták Péterné, Décsy Dóra, Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

2017-04-24
Országos Logo Programozó Verseny országos 21. hely
Felkészítő tanár: Kalmár Cecília

2017-04-01
Medve Szabadtéri Matekverseny 2017 - Veszprém
Regionális 5. hely Arany minősítés
Felkészítő tanárok:
Barták Péterné, Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

2017-03-04
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Megyei 11 helyezett
Felkészítő tanár: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

2017-02-23
Országos Logo Programozó Verseny megyei 2. helyezett Felkészítő tanár: Kalmár Cecília Országos döntőbe jutott

2017-02-17
Bem József matematikaverseny megyei 6. hely
Felkészítő tanár: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

2016-12-13
XV. Luca-napi Fonalfűrészelő Megyei Verseny 6. hely
Felkészítő: Szebeni János

2016-11-29
A Megyei SUDOKU verseny eredménye: 51. hely

Lódi Eszter

6.a osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport lányok IV. hely
Kísérő: Molnár Gergely

Majerhoffer Norbert

6.c osztályos tanuló

2017-05-27
Sopron-kupa országos rangsoroló tájfutó verseny
F10D 1. helyezett

2017-04-23
Veszprém Megyei Tájékozódási Diákolimpia - Szentkirályszabadja
FIII korcsoport - 3. helyezett
továbbjutott a Sopronban megrendezésre kerülő országos diákolimpiára

Mihalecz-Kálmán Fruzsina

3.c osztályos tanuló

2017-05-24
A tenger titkai című országos írópályázaton: 3. helyezett
Káposztás Sára - Mihalecz-Kálmán Fruzsina: A nagy kaland című története

Mógor Kitti

4.a osztályos tanuló

2017-05-31
Akrobatikus Rock & Roll Országos Verseny
GRÚ-SOKK Serdülő nagyformáció 9. hely

2017-05-06
KID Rock and Roll Fejér kupa Országos Táncművészeti Fesztivál GRÚ-SOKK Serdülő nagyformáció „B” kategória 2. hely Heroes Serdülő kisformáció „A” kategória 2. hely

2017-04-02
TLC – Acro Dance Akrobatikus Rock & Roll Pontszerző Táncverseny
GRÚ-SOKK Serdülő nagyformáció 2. hely

2017-04-02
Rókszágos Verseny GRÚ-SOKK Serdülő nagyformáció 10. hely

2017-03-08
XI. KID Rock and Roll Farsang HEROES serdülő kisformáció Arany minősítés GRU-SOKK serdülő nagyformáció Ezüst minősítés

2017-03-08
VII. Óvár Kupa Területi Pontszerző Táncverseny GRU-SOKK serdülő nagyformáció 3. hely

2016-11-12
VIII. KID Rock and Roll Kupa Pontszerző Területi Verseny GRU-SOKK Serdülő nagyformáció 2. hely

2016-10-22
Négy Muskétás Országos Táncverseny (október 22.) GRU-SOKK Serdülő nagyformáció 10. hely

2016-10-08
TLC – Acro Dance Akrobatikus Rock & Roll Pontszerző Táncverseny Karácsonyi Gála Heroes Serdülő kisformáció 1. hely
GRU-SOKK Serdülő nagyformáció 2. hely

Nagy Boglárka

3.c osztályos tanuló

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 2. korcsoport Veszprém:
50 m gyors: 3. hely
50 m mell: 3. hely
4x 50 lány váltó: 1. hely (továbbjutott a megyei döntőre)

Nassri Naima

8.a osztályos tanuló

2017-04-30
12+ korosztályos úszóverseny Székesfehérvár
200 m mellúszásban 1.helyezés
100 m mellúszásban 2. helyezés

2017-04-24
Diákolompia 1500 m futás 2. hely

2017-03-23
Diákolompia
Mezei futás 2500 m 5. hely

2017-02-04
Hullám Maraton Székesfehérvár
800 m gyors úszásban 3. helyezès

Orbán Evelin

8.a osztályos tanuló

2017-04-08
Megyei röplabda Diákolimpia Döntő
Báthory: 1. helyezés.
Bejutottunk az Országos Elődöntőbe.

P. Szabó Eszter

2.a osztályos tanuló

2017-04-27
Vers-és prózamondó verseny 1-2. osztály: 3. hely

Pádár Mariann

7.b osztályos tanuló

2017-04-08
Megyei röplabda Diákolimpia Döntő
Báthory: 1. helyezés.
Bejutottunk az Országos Elődöntőbe.

Papp Viktória

8.a osztályos tanuló

2017-05-06
Csehbányán XXVII.Honvéd Kupa Országos Rangsoroló Tájfutó Verseny.
N16B 3. helyezett

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport lányok IV. hely
Kísérő: Molnár Gergely

2016-10-22
Nyílt Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (Buják) 5. helyezett (N14A 3 fős csapat tagjaként)

2016-09-04
Vas-Veszprém-Zala megyei sprint váltó tájfutó bajnokság Zánka (3 fős csapatok) V14 kategória 2. helyezett

2016-09-03
Vas-Veszprém-Zala megyei rövidtávú tájfutó bajnokság Zánka N14B kategória 2. helyezett

Pintér Kristóf

7.b osztályos tanuló

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 4. korcsoport Veszprém:
4x50 m fiú váltó: 1. hely (továbbjutott a megyei döntőre)

Radics Dorina

7.b osztályos tanuló

2017-04-08
Megyei röplabda Diákolimpia Döntő
Báthory: 1. helyezés.
Bejutottunk az Országos Elődöntőbe.

Sári Gina

5.b osztályos tanuló

2017-04-08
Megyei röplabda Diákolimpia Döntő
Báthory: 1. helyezés.
Bejutottunk az Országos Elődöntőbe.

Sárközy Bence

8.a osztályos tanuló

2017-05-26
Kiemelt Erima Kézilabda Gyermekbajnokság 2002 Országos 6. hely

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport fiúk: I. hely
Kísérő: Molnár Gergely

2016-12-18
International Handball Tournament Brcko Distrik BIH Nemzetközi Kézilabda Kupa 2. hely

Schmidt Zsombor

7.c osztályos tanuló

2017-06-04
A Magyar Kézilabda Szövetség által szervezett Országos gyermekbajnokság
Országos döntő 5. hely

2017-05-26
Kiemelt Erima Kézilabda Gyermekbajnokság 2004 Országos döntőbe jutott (az országos döntőt június 2-4 tartják)

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport fiúk: I. hely
Kísérő: Molnár Gergely

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
III. korcsoport fiúk II. hely
Kísérő: Molnár Gergely

2016-12-18
International Handball Tournament Brcko Distrik BIH Nemzetközi Kézilabda Kupa 1. hely

2016-10-27
Nemzetközi Arany Kupa Szentgotthárd 2016 október 27-30
42 osztrák, szlovén horvát, magyar csapat részvételével
4. hely Éles Kézisuli ISE 2004-es csapat tagja

Sebestyén László

8.a osztályos tanuló

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 4. korcsoport Veszprém:
100 m mell: 3.hely
4x50 m fiú váltó: 1. hely (továbbjutott a megyei döntőre)

Sokhegyi Janka

6.a osztályos tanuló

2017-04-21
2017. április 21-én 10. alkalommal rendezték meg a „Kiejtési verseny”-t angol és német nyelvből a Deák Ferenc Általános Iskolában. Iskolánkat Sokhegyi Janka 6. A , és Takács Dominik 8. A osztályos tanulók képviselték angol nyelvből. Az általuk választott memoriter elmondása után a kapott, idegen szöveg felolvasásában bizonyíthatták olvasási, előadási kompetenciájukat.
A népes mezőnyben dobogós helyezést nem értek el, de eredményükre így is büszkék lehetünk.

Somogyi Klaudia

6.a osztályos tanuló

2017-04-08
Megyei röplabda Diákolimpia Döntő
Báthory: 1. helyezés.
Bejutottunk az Országos Elődöntőbe.

Szabó Anna

5.c osztályos tanuló

2017-05-20
Minősítő táncverseny, Várpalota
Duóban és csapatban is 1 hely

2016-09-16
Eötvös Károly Megyei Könyvtár nyári olvasópályázat 4. helyezett

Szabó Máté

1.c osztályos tanuló

2016-09-16
Eötvös Károly Megyei Könyvtár nyári olvasópályázat 7. helyezett

Szabó Rebeka Melinda

2.a osztályos tanuló

2017-04-27
Vers-és prózamondó verseny 1-2. osztály: 2. hely

Szabó Virág

8.a osztályos tanuló

2017-04-08
Megyei röplabda Diákolimpia Döntő
Báthory: 1. helyezés.
Bejutottunk az Országos Elődöntőbe.

Szalai Zoé

8.b osztályos tanuló

2017-04-08
Megyei röplabda Diákolimpia Döntő
Báthory: 1. helyezés.
Bejutottunk az Országos Elődöntőbe.

Szász Emma

4.c osztályos tanuló

2017-03-17
Arany minősítés kapott a Báthory Banda Kamaracsoportja Gyenesdiáson a XIII. Gergely-napi Regionális Művészeti Fesztiválon, 2017. március 17-én.
Báthory Banda Kamaracsoportja tagjai:
Ticz Enikő (4.c.) - Kanyár Rajmund (5.a.)
Tarcsfalvi Boglárka (4.c.) - Vadász Bulcsú (5.c.)
Szász Emma (4.c.) - Szirbek Albert (4.c.)
Horváth Lili (5.c.) - Darvas Bence (5.c.)
Képek

Szatmári Bence

8.a osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport fiúk: I. hely
Kísérő: Molnár Gergely

2016-12-18
Ferenczy Kézilabda Kupa 3. hely

2016-10-27
Nemzetközi Arany Kupa Szentgotthárd 2016 október 27-30
42 osztrák, szlovén horvát, magyar csapat részvételével
1. hely Éles Kézisuli ISE 2003-as csapat tagja

2016-09-27
Köztársaság Kupa 2000 m síkfutás 2. hely

Szatmári Sándor

8.a osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport fiúk: I. hely
Kísérő: Molnár Gergely

2016-12-18
Ferenczy Kézilabda Kupa 3. hely

2016-10-27
Nemzetközi Arany Kupa Szentgotthárd 2016 október 27-30
42 osztrák, szlovén horvát, magyar csapat részvételével
1. hely Éles Kézisuli ISE 2003-as csapat tagja

Szentpéteri Elizabet

7.b osztályos tanuló

2017-04-08
Megyei röplabda Diákolimpia Döntő
Báthory: 1. helyezés.
Bejutottunk az Országos Elődöntőbe.

Szirbek Albert

4.c osztályos tanuló

2017-03-17
Arany minősítés kapott a Báthory Banda Kamaracsoportja Gyenesdiáson a XIII. Gergely-napi Regionális Művészeti Fesztiválon, 2017. március 17-én.
Báthory Banda Kamaracsoportja tagjai:
Ticz Enikő (4.c.) - Kanyár Rajmund (5.a.)
Tarcsfalvi Boglárka (4.c.) - Vadász Bulcsú (5.c.)
Szász Emma (4.c.) - Szirbek Albert (4.c.)
Horváth Lili (5.c.) - Darvas Bence (5.c.)
Képek

Szita Réka

5.c osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport lányok IV. hely
Kísérő: Molnár Gergely

2016-11-02
Üstökös Kupa Dunaújváros
1. hely Bajnok DSE 2006-os csapat tagja

Takács Dominik

8.a osztályos tanuló

2017-04-21
2017. április 21-én 10. alkalommal rendezték meg a „Kiejtési verseny”-t angol és német nyelvből a Deák Ferenc Általános Iskolában. Iskolánkat Sokhegyi Janka 6. A , és Takács Dominik 8. A osztályos tanulók képviselték angol nyelvből. Az általuk választott memoriter elmondása után a kapott, idegen szöveg felolvasásában bizonyíthatták olvasási, előadási kompetenciájukat.
A népes mezőnyben dobogós helyezést nem értek el, de eredményükre így is büszkék lehetünk.

Takács Kornél

5.c osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
III. korcsoport fiúk II. hely
Kísérő: Molnár Gergely

2016-12-18
Ferenczy Kézilabda Kupa 7. hely

2016-10-27
Nemzetközi Arany Kupa Szentgotthárd 2016 október 27-30
42 osztrák, szlovén horvát, magyar csapat részvételével
1. hely Éles Kézisuli ISE 2005-ös csapat tagja

Takács Máté

5.b osztályos tanuló

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 3. korcsoport Veszprém:
100 m hát: 2. hely (továbbjutott a megyei döntőre)
4x50 m fiú váltó: 1. hely (továbbjutott a megyei döntőre)

Tarcsfalvi Boglárka

4.c osztályos tanuló

2017-03-17
Arany minősítés kapott a Báthory Banda Kamaracsoportja Gyenesdiáson a XIII. Gergely-napi Regionális Művészeti Fesztiválon, 2017. március 17-én.
Báthory Banda Kamaracsoportja tagjai:
Ticz Enikő (4.c.) - Kanyár Rajmund (5.a.)
Tarcsfalvi Boglárka (4.c.) - Vadász Bulcsú (5.c.)
Szász Emma (4.c.) - Szirbek Albert (4.c.)
Horváth Lili (5.c.) - Darvas Bence (5.c.)
Képek

Theisz Tekla

4.a osztályos tanuló

2017-05-31
Akrobatikus Rock & Roll Országos Verseny
Dzsembori csapat Serdülő nagyformáció 6. hely

2017-04-02
TLC – Acro Dance Akrobatikus Rock & Roll Pontszerző Táncverseny Dzsembori csapat Serdülő nagyformáció 1. hely

2017-04-02
Rókszágos Verseny Dzsembori csapat Serdülő nagyformáció 3. hely

2017-03-08
VII. Óvár Kupa Területi Pontszerző Táncverseny Dzsembori serdülő nagyformáció 1. hely

2016-11-26
Magyar Posta – Ősz című rajzpályázat 1. hely: Rajzából postai bélyeget készítenek.

2016-11-12
VIII. KID Rock and Roll Kupa Pontszerző Területi Verseny Dzsembori csapat Children nagyformáció 1. hely

2016-10-22
Négy Muskétás Országos Táncverseny (október 22.) Dzsembori csapat Children nagyformáció 5. hely

2016-10-08
TLC – Acro Dance Akrobatikus Rock & Roll Pontszerző Táncverseny (október 8.) Dzsembori csapat Children nagyformáció 1. hely

Ticz Enikő

4.c osztályos tanuló

2017-03-17
Arany minősítés kapott a Báthory Banda Kamaracsoportja Gyenesdiáson a XIII. Gergely-napi Regionális Művészeti Fesztiválon, 2017. március 17-én.
Báthory Banda Kamaracsoportja tagjai:
Ticz Enikő (4.c.) - Kanyár Rajmund (5.a.)
Tarcsfalvi Boglárka (4.c.) - Vadász Bulcsú (5.c.)
Szász Emma (4.c.) - Szirbek Albert (4.c.)
Horváth Lili (5.c.) - Darvas Bence (5.c.)
Képek

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 2. korcsoport Veszprém:
4x 50 lány váltó: 1. hely (továbbjutott a megyei döntőre)

Tivadari Soma

5.c osztályos tanuló

2016-11-26
Megyei Taekwon-do Farkasok kupán egyéni és csapat formagyakorlatban 2.helyezés

Tóth Máté Péter

2.a osztályos tanuló

2017-05-20
Eötvös Károly Megyei Könyvtár Gyermekkönyvtára által meghirdetett őszi-tavaszi olvasópályázat összesített eredménye 5. helyezett

2016-09-16
Eötvös Károly Megyei Könyvtár nyári olvasópályázat 2. helyezett

Török Lili

2.c osztályos tanuló

2017-04-27
Vers-és prózamondó verseny 1-2. osztály: 1. hely

Ulrich Flóra

8.b osztályos tanuló

2017-04-27
2017. április 27-én, Várpalotán a „Tűz – Tűzgyújtás - Égető gondjaink” elnevezésű megyei környezetvédelmi vetélkedőn 1. helyezést ért el iskolánk, 8. osztályos „Főnixek” csapata.
Csapattagok: Ulrich Flóra 8.b, Bálint Benedek 8.a, Karvaly Krisztián 8.a osztályos tanulók.
Felkészítő tanárok: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna, Kolimár-Simon Katalin

2017-04-10
Hevesy György Kárpát-medencei Kémia megyei 1. hely
Felkészítő tanárok: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna, Kolimár-Simon Katalin

2017-04-05
Megyei technika verseny 3. helyezés.

2017-03-04
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Megyei 60 helyezett
Felkészítő tanár: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

2017-02-25
Curie Kémia emlékverseny területi forduló 1. hely
Felkészítő tanár: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

2017-02-17
Bem József matematikaverseny megyei 6. hely
Felkészítő tanár: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

Ulrich Máté

7.c osztályos tanuló

2017-04-05
Megyei technika verseny 3. helyezés.

2017-03-04
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Megyei 44 helyezett
Felkészítő tanár: Décsy Dóra

Ursinyi Dorottya

3.c osztályos tanuló

2017-05-24
„AZ ÉN MESÉMET ADOM NEKED” országos meseíró pályázaton Arany minősítést kapott

Vadász Bulcsú

5.c osztályos tanuló

2017-05-04
Pécs BMKSZ-PSN Zrt. Fiú UP Nemzetközi Kézilabda Kupa 1 hely
A 2006-os csapat tagja

2017-03-17
Arany minősítés kapott a Báthory Banda Kamaracsoportja Gyenesdiáson a XIII. Gergely-napi Regionális Művészeti Fesztiválon, 2017. március 17-én.
Báthory Banda Kamaracsoportja tagjai:
Ticz Enikő (4.c.) - Kanyár Rajmund (5.a.)
Tarcsfalvi Boglárka (4.c.) - Vadász Bulcsú (5.c.)
Szász Emma (4.c.) - Szirbek Albert (4.c.)
Horváth Lili (5.c.) - Darvas Bence (5.c.)
Képek

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
III. korcsoport fiúk II. hely
Kísérő: Molnár Gergely

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 2. korcsoport Veszprém:
50 m mell: 2. hely (továbbjutott a megyei döntőre)
4x50 fiú váltó: 2. hely

2016-12-03
IX.Student Comfort Kupa Szombathely (Kézilabda): 1. hely

2016-11-02
Üstökös Kupa Dunaújváros
1. hely Éles Kézisuli ISE 2005-ös csapat tagja

Vadász Nimród

7.c osztályos tanuló

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 3. korcsoport Veszprém:
100 m gyors: 1. hely (továbbjutott a megyei döntőre)
50 m mell: 1. hely (továbbjutott a megyei döntőre)
4x50 m fiú váltó: 1. hely (továbbjutott a megyei döntőre)

Vajthó Barbara

3.a osztályos tanuló

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 2. korcsoport Veszprém:
4x 50 lány váltó: 1. hely (továbbjutott a megyei döntőre)

Varga Eszter

7.a osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport lányok IV. hely
Kísérő: Molnár Gergely

Varga Kamilla

8.a osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport lányok IV. hely
Kísérő: Molnár Gergely

Varga Primusz

8.c osztályos tanuló

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
IV. korcsoport fiúk: I. hely
Kísérő: Molnár Gergely

Varga Rómeó

8.a osztályos tanuló

2017-01-14
Városi Úszó Diákolimpia 4. korcsoport Veszprém:
4x50 m fiú váltó: 1. hely (továbbjutott a megyei döntőre)

Vincze Barnabás

6.a osztályos tanuló

2017-05-27
Országos Tájfutó Diákolimpia Sopron
rövidtáv 6. helyezés, normáltáv 2. helyezés (FIII)

2017-04-23
Veszprém Megyei Tájékozódási Diákolimpia - Szentkirályszabadja
FIII korcsoport - 4. helyezett
továbbjutott a Sopronban megrendezésre kerülő országos diákolimpiára

2017-03-10
Városi kézilabda diákolimpia
III. korcsoport fiúk II. hely
Kísérő: Molnár Gergely

2016-12-21
Veszprém Megyei versenyek összetett eredményei alapján 2016-ban 2. helyezést ért el (F12)

2016-09-04
Vas-Veszprém-Zala megyei pontbegyűjtő csapatbajnokság Zánka (3 fős csapatok) 3. helyezett

2016-09-03
Vas-Veszprém-Zala megyei rövidtávú tájfutó bajnokság Zánka 3. helyezett

Vrazsovics Krisztina

3.c osztályos tanuló

2017-05-24
A tenger titkai című országos írópályázaton: 3. helyezett
Krisztinka, az óriás szörny című írása

2016-11-28
Budapest Várkert Bazár - "Mesés egészség" meseíró pályázat 7-9 év korosztályban különdíjas lett Vrazsovics Krisztina 3. c osztályos tanuló története.

Csapatok

Bezdán, nemzetközi kézilabda torna

Szatmári Sándor 8.a, Szatmári Bence 8.a, Schmidt Zsombor 7.c, Kalmár Csaba 7.c, Sipkovics Zsolt 8.a, Sárközy Bence 8.a, Sztojka Sándor Patrik 8.b, László Balázs 8.b, Dan Dávid 7.b
2016. október 7.
2. hely
Szervező: Molnár Gergely
Kísérők: Vereb Imre, György Tibor

Röplabda Báthory Kupa

Szentpéteri Elizabet, Pádár Mariann, Jelenszky Noémi, Radics Dorina, Szabó Virág, Orbán Evelin, Szalai Zoé, Kocsis Beatrix
2016. október 1.
7-8. osztály: 1. hely
2015/2016

Diákok

Ács Barna

2.a osztályos tanuló

Iskolai Sudoku verseny 3. hely

Iskolai vers- és prózamondó verseny 1. hely

Ágoston Lilla

6.c osztályos tanuló

2016.08.07-13.
Cell-Cup 2016 Veszprém International Handball Festival (28 ország 167 csapat)
1 hely ( BAJNOK DSE NEMESVÁMOS ) 12 induló csapat

2016.07.01.
Makarska Handbal Cup nemzetközi kézilabda kupa 1. helyezés

Arany Kupa Nemzetközi Kézilabda Torna Szentgotthárd 3. hely

Köztársaság kupa
Kislabdahajítás 2. hely
Súlylökés 2. hely

Albert Bálint

3.a osztályos tanuló

Sudoku versenyen 1. hely, továbbjutott a megyeire

Angyal Bíborka

2.a osztályos tanuló

Iskolai alsó tagozatos angol nyelvi feladatmegoldó verseny 2. hely

Angyal Dániel

7.b osztályos tanuló

Honvéd Kupa - Országos rangsoroló tájfutó verseny május 7-8. Porva (F14B) 2. helyezett
Vas, Veszprém és Zala megye középtávú regionális tájfutó bajnoksága június 4. Szajki-tavak (F14B) 1. helyezett
Vas, Veszprém és Zala megye regionális tájfutó váltóbajnoksága június 4. Szajki-tavak (14-es kategória) 1. helyezett (3 fős csapat tagjaként Bálint Benedekkel)
Vas, Veszprém és Zala megye éjszakai regionális bajnoksága (nyílt kategória) 3. helyezett
Nyílt, éjszakai országos tájfutó verseny június 11. Zsana (nyílt technikás kategória) 1. helyezett
Papp János emlékverseny (regionális tájfutó verseny) június 12. (F14B) 2. helyezett

2016.05.21.
Országos Tájfutó Diákolimpia rövidtáv: 15. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia normáltáv: 5. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia váltó: 6. helyezett

2016.04.23-24.
Mecsek Kupa országos rangsoroló normáltávú tájfutó verseny Pécs (F14B) 3. helyezett

2016.04.16.
Veszprém Megyei Diákolimpia Szentkirályszabadja (III. korcsoport) 1. helyezett (Országos döntőbe jutott)

2016.04.09-10.
Postás kupa Szárliget nemzetközi tájfutóverseny (M14E) 5. helyezett

2016.04.05.
Mezei Futó Diákolimpia Országos Döntő Gödöllő
III. korcsoport fiú 154. hely 2500m/9:54.4

Easter4 Szlovénia (Črnotiče – Lipica – Podgrad) 4 napos nemzetközi tájfutó verseny 2016.március 25-28. (M12 kategória) 5. helyezett

Tájfutó Maraton országos rangsoroló verseny 2016.március 13. Vilonya (F14B kategória) 3. helyezett

Tájfutó Maraton Prológ országos rangsoroló verseny 2016.március 12. Balatonfűzfő (F14B kategória) 2. helyezett

Vas-Veszprém-Zala megye nyílt hosszútávú tájfutó bajnoksága Uzsa 2016. március 6. (F14-es kategória) 2. helyezett

2016.február 28. Veszprém
Honvéd Cross terepfutóverseny (F14-es kategória) 2. helyezett

Egész éves teljesítménye alapján "Veszprém megye bajnoka 2015" címet szerezte (F12-es kategória)​

​2015. szeptember 5. Veszprém
Veszprém Megyei Rövidtávú Bajnokság 1. helyezett (F12)

​2015. szeptember 6. Veszprém​
​Veszprém Megyei Sprintváltó Bajnokság 1. helyezett (14)​ (csapattagok: Angyal Dániel, Bálint Benedek, + 1 fő)
Veszprém Megyei Csapatbajnokság 1. helyezett (14)​ (csapattagok: Angyal Dániel, Bálint Benedek, + 1 fő)

​2015. szeptember 13. Szeged
Sprint Váltó Országos Bajnokság 5. helyezett (14) (csapattagok: Angyal Dániel, Bálint Benedek +2 fő)

Angyal Virág

4.c osztályos tanuló

Veszprém, 2016. március 19.
Országos Akrobatikus Rock and Roll Pontszerző Verseny
Children nagyformáció DZSEMBORI 8. hely
Children kisformáció  CSINIROCK  5. hely

Ajka, 2016. március 6.
Nyugat-Magyarországi Területi Akrobatikus Rock and Roll Táncverseny
Children nagyformáció DZSEMBORI 5. hely
Children kisformáció  CSINIROCK  4. hely

Balatonfüred, 2016.február 28.
Balatonfüred Szintfelmérő Táncverseny
Children nagyformáció DZSEMBORI 1. hely

A CSINIROCK csapata a 2015-ös évi országos versenyeken elért teljesítményéért bronz minősítésben részesült.

Bajkó Mercédesz

8.c osztályos tanuló

Köztársaság kupa
2000 méter síkfutás 7. hely
Magasugrás 3. hely

Balogh Rebeka Jázmin

3.a osztályos tanuló

Acro Dance Bajnokság (Balatonfüred) Vadmacskák Children kisformáció 3. hely

2016.03.12
TLC Acro Dance Akrobatikus Rock and Roll Táncverseny Vadmacskák csapat Children kisformáció C kategóriában 3. helyet szerzett.

Acro Dance Karácsonyi Gála Vadmacskák csapat Children kisformáció 2. hely

Bálint Ádám

5.a osztályos tanuló

Honvéd Kupa - Országos rangsoroló tájfutó verseny május 7-8. Porva (F12C) 1. helyezett
Vas, Veszprém és Zala megye regionális tájfutó váltóbajnoksága június 4. Szajki-tavak (14-es kategória) 2. helyezett (3 fős csapat tagjaként)

2016.05.21.
Országos Tájfutó Diákolimpia rövidtáv: 41. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia normáltáv: 14. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia váltó: 17. helyezett

2016.04.16.
Veszprém Megyei Diákolimpia Szentkirályszabadja (III. korcsoport) 4. helyezett (Országos döntőbe jutott)

2016.04.09-10.
Postás kupa Szárliget nemzetközi tájfutóverseny (M12C) 3. helyezett

Kaán Károly Országos Természetismereti Verseny: megyei 4. hely
Felkészítő: Bertáné Bíró Judit

2016.04.05.
Mezei Futó Diákolimpia Országos Döntő Gödöllő
III. korcsoport fiú 208. hely 2500m/11:25.4

2016.04.01-03.
Nógrád Nagydíj Mátraszele közép- és normáltávú országos rangsoroló tájfutó verseny (M12C) 1. helyezett

Easter4 Szlovénia (Črnotiče – Lipica – Podgrad) 4 napos nemzetközi tájfutó verseny 2016.március 25-28. (M12 kategória) 1. helyezett

53. Tavaszi Spartacus Kupa Nemzetközi Tájékozódási Futóverseny 2016. március 19-20. Csákberény összetett eredmény (M12 C) kategória 1. helyezett

53. Tavaszi Spartacus Kupa Nemzetközi Tájékozódási Futóverseny 2016. március 19-20. Csákberény 2. napi futam: Budapest Nyílt Normáltávú Bajnoksága (M12 C) kategória 2. helyezett

53. Tavaszi Spartacus Kupa Nemzetközi Tájékozódási Futóverseny 2016. március 19-20. Csákberény 1. napi futam: Budapest Nyílt Középtávú Bajnoksága (M12 C) kategória 2. helyezett

Vas-Veszprém-Zala megye nyílt hosszútávú tájfutó bajnoksága Uzsa 2016. március 6. (F12-es kategória) 1. helyezett

2015. december 12.
Városi úszó diákolimpia III. korcsoport: 100 m fiú hát: 2.hely

2015. december 14.
Veszprém Megyei Diáksport Szövetség kitüntetését vette át. Országos Diákolimpiai bajnok lett tájfutásban.

Megyei versenyek összesített eredményei alapján 2015-ben 3. helyezett (F12 kategória)

2015. szeptember 5. Veszprém
Veszprém Megyei Rövidtávú Bajnokság 2. helyezett (F12)

2015. szeptember 6. Veszprém
​​​​Veszprém Megyei Sprintváltó Bajnokság ​2​. helyezett (14)​ (csapattagok: ​Bálint Ádám,​ Papp Viktória​ + 1 fő)​
Veszprém Megyei ​Csapatbajnokság ​​2. helyezett (14)​ (csapattagok: ​Bálint ​Á​dám,​ ​ Papp Viktória​ + 1 fő)

Bálint Benedek

7.a osztályos tanuló

Honvéd Kupa - Országos rangsoroló tájfutó verseny május 7-8. Porva (F14B) 1. helyezett
Postás Kupa - Éjszakai országos tájfutó ranglistaverseny május 28-29 Szabadszállás (F18B) 1. helyezett
Vas, Veszprém és Zala megye középtávú regionális tájfutó bajnoksága június 4. Szajki-tavak (F14B) 3. helyezett
Vas, Veszprém és Zala megye regionális tájfutó váltóbajnoksága június 4. Szajki-tavak (14-es kategória) 1. helyezett (3 fős csapat tagjaként Angyal Dániellel)
Nyílt, éjszakai országos tájfutó verseny június 11. Zsana (F21BR) 3. helyezett
Papp János emlékverseny (regionális tájfutó verseny) június 12. (F14B) 1. helyezett

2016.05.21.
Országos Tájfutó Diákolimpia rövidtáv: 6. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia normáltáv: 6. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia váltó: 6. helyezett

2016.05.19.
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett "Jó Tanuló - Jó Sportoló" pályázaton immár második alkalommal nyerte el a kitüntető "Magyarország Jó tanuló - Jó sportolója" címet.

2016.04.16.
Veszprém Megyei Diákolimpia Szentkirályszabadja (IV. korcsoport) 1. helyezett (Országos döntőbe jutott)

2016.04.09-10.
Postás kupa Szárliget nemzetközi tájfutóverseny (M14E) 2. helyezett

2016.04.01-03.
Nógrád Nagydíj Mátraszele közép- és normáltávú országos rangsoroló tájfutó verseny (M 14B) 3. helyezett

2016.04.01.
Nógrád Nagydíj Mátraszele éjszakai országos rangsoroló tájfutó verseny (nyílt kategória) 1. helyezett

Hermann Ottó Országos Biológia Verseny: megyei 3. hely
Felkészítő: Bertáné Bíró Judit

Easter4 Szlovénia (Črnotiče – Lipica – Podgrad) 4 napos nemzetközi tájfutó verseny 2016.március 25-28. (M14 kategória) 2. helyezett

53. Tavaszi Spartacus Kupa Nemzetközi Tájékozódási Futóverseny 2016. március 19-20. Csákberény 1. napi futam: Budapest Nyílt Középtávú Bajnoksága (M14 B) kategória 4. helyezett

Tájfutó Maraton országos rangsoroló verseny 2016.március 13. Vilonya (F14B kategória) 2. helyezett

Tájfutó Maraton Prológ országos rangsoroló verseny 2016.március 12. Balatonfűzfő (F18B kategória) 2. helyezett

Vas-Veszprém-Zala megye nyílt hosszútávú tájfutó bajnoksága Uzsa 2016. március 6. (F14-es kategória) 1. helyezett

Honvéd Cross terepfutóverseny Veszprém 2016.február 28. (F14-es kategória) 3. helyezett

Országos eredményei alapján 2015-ben is megszerezte az "ezüstjelvényes tájfutó" rangot.

​Egész éves teljesítménye alapján "Veszprém megye bajnoka 2015" címet szerezte (F14-es kategória)​​

2015. szeptember 5. Veszprém
Veszprém Megyei Rövidtávú Bajnokság 1. helyezett (F14)

2015. szeptember 6. Veszprém
​Veszprém Megyei Sprintváltó Bajnokság 1. helyezett (14)​ (csapattagok: Angyal Dániel, Bálint Benedek, + 1 fő)
​Veszprém Megyei Csapatbajnokság 1. helyezett (14)​ (csapattagok: Angyal Dániel, Bálint Benedek, + 1 fő)

2015. szeptember 13. Szeged​
​Sprint Váltó Országos Bajnokság 5. helyezett (14) (csapattagok: Angyal Dániel, Bálint Benedek +2 fő)​

​2015. szeptember 19. Kádárta
Veszprém Megyei Normáltávú Bajnokság 1. helyezett (F14)​

Köztársaság kupa
Távolugrás 5. hely

Bálint Gergő

3.a osztályos tanuló

Honvéd Kupa - Országos rangsoroló tájfutó verseny május 7-8. Porva (F10D) 2. helyezett
Vas, Veszprém és Zala megye középtávú regionális tájfutó bajnoksága június 4. Szajki-tavak (F10D) 3. helyezett
Vas, Veszprém és Zala megye regionális tájfutó váltóbajnoksága június 4. Szajki-tavak (14-es kategória) 4. helyezett (3 fős csapat tagjaként)

VERGA az „Erdők Hete” vetélkedő csapatverseny 4. helyezés

2016.05.21.
Országos Tájfutó Diákolimpia rövidtáv: 5. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia normáltáv: 5. helyezett

2016.04.30-05.01.
Tipo Kupa országos rangsoroló normáltávú tájfutó verseny Héreg (F10D) 2. helyezett

2016.04.16.
Veszprém Megyei Diákolimpia Szentkirályszabadja (II. korcsoport) 3. helyezett (Országos döntőbe jutott)

2016.04.09-10
Postás Kupa – Szárliget nemzetközi tájfutóverseny (M10D) 1. hely

2016.04.01-03.
Nógrád Nagydíj Mátraszele közép- és normáltávú országos rangsoroló tájfutó verseny (M 10D) 3. helyezett

Easter4 Szlovénia (Črnotiče – Lipica – Podgrad) 4 napos nemzetközi tájfutó verseny 2016.március 25-28. (M10 kategória) 1. helyezett

53. Tavaszi Spartacus Kupa Nemzetközi Tájékozódási Futóverseny 2016. március 19-20. Csákberény összetett eredmény (M12 C) kategória 3. helyezett

53. Tavaszi Spartacus Kupa Nemzetközi Tájékozódási Futóverseny 2016. március 19-20. Csákberény 2. napi futam: Budapest Nyílt Normáltávú Bajnoksága (M10 D) kategória 3. helyezett

Tájfutó Maraton országos rangsoroló verseny 2016.március 13. Vilonya (F10D kategória) 2. helyezett

Tájfutó Maraton Prológ országos rangsoroló verseny 2016.március 12. Balatonfűzfő (F10C kategória) 2. helyezett

Vas-Veszprém-Zala megye nyílt hosszútávú tájfutó bajnoksága Uzsa 2016. március 6. (F10-es kategória) 1. helyezett

Honvéd Cross terepfutóverseny Veszprém 2016.február 28. (F10-es kategória) 3. helyezett

2016.03.12
Vas – Veszprém - Zala Megyei Hosszútávú Tájfutó Bajnokság 1 hely

Egész éves teljesítménye alapján "Veszprém megye bajnoka 2015" címet szerezte (F10-es kategória)​​

2015. szeptember 5. Veszprém
Veszprém Megyei Rövidtávú Bajnokság 2. helyezett (F10)

2015. szeptember 19. Kádárta
Veszprém Megyei Normáltávú Bajnokság 1. helyezett (F10)

Bányai Beatrix

2015. december 14.
Városi úszó diákolimpia IV. korcsoport: 100 m lány mell: 3. hely

Bekker Richárd

6.a osztályos tanuló

Köztársaság kupa
2000 méter síkfutás 3. hely

Bekker Tamás

2002

Köztársaság kupa
Kislabdahajítás 6. hely

Bíró Panni

3.b

2015. december 7.
Megyei Sudoku versenyen hibátlanul dolgozott.

Burdon Nóra

6.c osztályos tanuló

Cholnoky Alapműveleti Verseny 8. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Kockakobak Országos Matematikaverseny regionális 32. hely, országos 249. hely.
Felkészítője: Décsy Dóra

Chmelik Levente

6.a osztályos tanuló

Honvéd Kupa - Országos rangsoroló tájfutó verseny május 7-8. Porva (F15-18C) 1. helyezett

Atlétika Többpróba Csapatverseny 2. hely
Felkészítő: Zsebe Gábor

Köztársaság kupa
Kislabdahajítás 8. hely

Chmelik Roland

4.a osztályos tanuló

2016.04.09-10.
Postás kupa Szárliget nemzetközi tájfutóverseny (M10D) 4. helyezett

2016.04.16.
Veszprém Megyei Diákolimpia Szentkirályszabadja (II. korcsoport) 6. helyezett

Dávid Lilla

2.c osztályos tanuló

Zenemanó rajzpályázat 1. helyezett

Közlekedésbiztonság gyermekszemmel rajzpályázat 4. hely

Intersport Jégkorcsolya rajzpályázat 1. hely

A Cziffra György Fesztivál kapcsán a MOMKultban meghirdetett "Te rajzolsz én varrok" Zenemanó rajzpályázatra 532 rajz érkezett be. Ebből 15 rajzot választottak ki. Iskolánkból Dávid Lilla 1. c. osztályos tanuló rajza került a legjobbak közé. Jutalma az volt, hogy textilművészek az ő zenemanóját is megvarrták a. A díjátadó Budapesten volt.

Dióssy Jázmin

4.c osztályos tanuló

Kockakobak Országos Matematikaverseny regionális 32. hely, országos 287. hely.
Felkészítője: Jegesné Rémesi Irén

Dudás Valentina

2.b osztályos tanuló

Mikulás rajzpályázat eredményhirdetésén jutalmazták.

Endresz Péter

8.c osztályos tanuló

Bolyai Matematika Csapatverseny: megyei 2. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Bem József Megyei Matematikaverseny : megyei 6. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Varga Tamás Matematikaverseny: megyei 12. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

VIII. Tankerületi Logikaversenyen: 4. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

2016.04.02
Medve Szabadtéri Matekverseny 2016 - Veszprém régió (Fehér, Győr-Moson-Sopron, Veszprém megye)
Veszprém, Kolostorok és Kertek
Regionális 10. helyezett csapatban
Felkészítő: Décsy Dóra

Kockakobak Országos Matematikaverseny regionális 10. hely, országos 68. hely.
Felkészítője: Décsy Dóra

Esső Dóra

2.a osztályos tanuló

Iskolai alsó tagozatos angol nyelvi feladatmegoldó verseny 1. hely

Esztergályos Botond

4.c osztályos tanuló

Megyei versenyek összesített eredményei alapján 2015-ben 2. helyezett (F10 kategória)​

2015. szeptember 5. Veszprém
Veszprém Megyei Rövidtávú Bajnokság 3. helyezett (F10)

2015. szeptember 19. Kádárta
Veszprém Megyei Normáltávú Bajnokság 2. helyezett (F10)

Farkas Réka

6.a osztályos tanuló

Köztársaság kupa
Magasugrás 4. hely

Fehér Míra

2.b osztályos tanuló

Nyár családi élet örömei című pályázatra beküldött rajza, a szakmai zsűri döntése alapján bekerült a legjobb 25 alkotás közé.

Ferencz Noémi

2015. december 14.
Városi úszó diákolimpia III. korcsoport: 50 m lány mell: 2.hely

Gál Blanka

1.c osztályos tanuló

9. Városi Népdaléneklési Verseny Első évfolyam 1. hely

Iskolai vers- és prózamondó verseny 3. hely

Gazda Kristóf

3.c osztályos tanuló

2016.03.12
Veszprém Megyei Judo Verseny, Nemesvámos
Diák "C" 42 kg: ezüstérem

2016.02.14
Veszprém, Aréna: I. Regionális Rangsorverseny és Domonkos László Emlékverseny
Diák "C" korosztály, 45 kg-os súlycsoport: 3. helyezés

Gazda Patrik

8.c osztályos tanuló

2016.06.05
9. Serdülő Judo Európa Kupa Győr, 5.hely (17 induló)

2016.05.01
Budapest Kupa, U-15 korosztály, 66 kg-os súlycsoport: 5 hely

2016.04.23. 18
Internationales Judo CREATIV-Turnier (Graz, Ausztria), egyben Ausztria Kupa
66 kg: bronzérem

2016.04.02
BRJSZ Nyílt Regionális Rangsorverseny (UTE, Budapest)
66 kg: ezüstérem

2016.03.12
7. Budaörs Kupa (nemzetközi verseny), Budaörs
Serdülő 66 kg: ezüstérem

2016.02.27
3. Grand Prix Banska Bystrica, Szlovákia: U15,
66 kg: bronzérem

2016.02.20
Vásárosnamény, Serdülő "A" fiú-lány Országos Diákolimpia:
66 kg-os súlycsoport, 2. hely

2016.02.14
Veszprém, Aréna: I. Regionális Rangsorverseny és Domonkos László Emlékverseny
Serdülő korosztály, 66 kg-os súlycsoport: 2. helyezés

2016.01.09
Szlovénia - Lendva Sloven Open U-16 korosztály (2001-2002) 66 kg-os súlycsoport 3. hely

2015.11.07
Slovak Open - Galánta (Szlovákia), U-15 korcsoport, 60 kg-os súlycsoport, aranyérem

2015.10.24
Budapest Bajnokság, U-15 korcsoport, 60 kg-os súlycsoport, bronzérem

2015.10.18
JUDO Serdülő B OB Cegléd: Patrik bronzérmet szerzett.
cikk

Köztársaság kupa
Súlylökés 5. hely

Gombás Médea

Iskolai alsó tagozatos angol nyelvi feladatmegoldó verseny 3. hely

2015. december 12.
Városi úszó diákolimpia I. korcsoport: 50 m lány gyors: 3. hely
Városi úszó diákolimpia I. korcsoport: 50 m lány mell: 3. hely

Hajdu Márton

2.c osztályos tanuló

A Bakony Virágai Veszprém Megyei Szólótáncverseny Bakony Virága díj

Iskolai vers- és prózamondó verseny 2. hely

Hódy Rebeka

2.a osztályos tanuló

Intersport Jégkorcsolya rajzpályázat 1. hely

Hoffmann Gábor

7.b osztályos tanuló

Bendegúz Tudásbajnokság Angol Verseny: haladó megyei 7. hely
Felkészítő: Látos Jenő

Horváth Kitti

2.c osztályos tanuló

Intersport Jégkorcsolya rajzpályázat 1. hely

Iskolai vers- és prózamondó verseny 3. hely

Ilowski Liza

2004

2016.07.01.
Makarska Handbal Cup nemzetközi kézilabda kupa 1. helyezés

Köztársaság kupa
Kislabdahajítás 5. hely

Kadem Anis

5.c osztályos tanuló

2016.05.07.
Báthory – kupa sakkverseny: 3. hely

Országos Logo Programozó Verseny: megyei 5. hely országos 36. hely
Felkészítő: Kalmár Cecília

VIII. Tankerületi Logikaverseny: megyei 1. hely
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

Bendegúz Tudásbajnokság Matematika Verseny: megyei 1. hely (országodra továbbjutott)
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

Bendegúz Tudásakadémia Természetismeret Verseny: megyei 5. hely
Felkészítő: bertáné Bíró Judit, Rybár Olivér

VIII. Tankerületi Logikaversenyen: 1. hely
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

Zrínyi Ilona Matematikaverseny: megyei 6. hely
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

2016.04.02
Medve Szabadtéri Matekverseny 2016 - Veszprém régió (Fehér, Győr-Moson-Sopron, Veszprém megye)
Veszprém, Kolostorok és Kertek
Regionális 3. helyezett csapatban
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna, Décsy Dóra

2016.02.12
LOGO országos számítástechnikai tanulmányi verseny megyei forduló 5. hely. Országos döntőbe jutott.

Kockakobak Országos Matematikaverseny regionális 2. hely, országos 12. hely.
Felkészítője: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

Kadem Aziz

8.c osztályos tanuló

2016.05.07.
Báthory – kupa sakkverseny: 1. hely

Hevesy György Országos Kémiaverseny: megyei 1. hely
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

VIII. Tankerületi Logikaverseny: megyei 1. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Bendegúz Tudásbajnokság Matematika Verseny: megyei 1. hely (országosra továbbjutott)
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

Bendegúz Tudásbajnokság Anyanyelv Verseny: megyei 2. hely
Felkészítő: Kovácsné Györke Katalin

VIII. Tankerületi Logikaversenyen: 1. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Bolyai Matematika Csapatverseny: megyei 2. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Bem József Megyei Matematikaverseny : megyei 3. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Varga Tamás Matematikaverseny:megyei 1. hely, országos 44. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Zrínyi Ilona Matematikaverseny: megyei 7. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

2016.04.02
Medve Szabadtéri Matekverseny 2016 - Veszprém régió (Fehér, Győr-Moson-Sopron, Veszprém megye)
Veszprém, Kolostorok és Kertek
Regionális 10. helyezett csapatban
Felkészítő: Décsy Dóra

Kockakobak Országos Matematikaverseny regionális 1. hely, országos 10. hely.
Felkészítője: Décsy Dóra

Kalmár Csaba

6.c osztályos tanuló

VIII. Tankerületi Logikaversenyen: 6.hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Karvaly Krisztián

7.a osztályos tanuló

VIII. Tankerületi Logikaversenyen: 10.hely
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

Kempelen Kata

2.c osztályos tanuló

Én a mesémet adom neked- Budapest

Kereszturi Viktória

7.a osztályos tanuló

2016.05.28.
Magyar Íjász Szövetség Suli Íjász Bajnokságának döntője Gödöllő
Viki a Bakony Íjász Egyesület tagja, az összesített Olimpiai Női Serdülő kategóriában a megtisztelő III. helyezést érte el.
A verseny érdekessége, hogy Vikinek ez volt az első országos versenye, ahol 20m-es távon versenyzett.

2016.05.19.
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett "Jó Tanuló - Jó Sportoló" pályázaton immár második alkalommal nyerte el a kitüntető "Magyarország Jó tanuló - Jó sportolója" címet.

2016.05.07.
Báthory – kupa sakkverseny: 3. hely

Köztársaság kupa
Súlylökés 4. hely

Kirsch Natália

6.c osztályos tanuló

2016.04.05.
Mezei Futó Diákolimpia Országos Döntő Gödöllő
III. korcsoport lány 22. hely 2000m/7:25.1

Köztársaság kupa
2000 méter síkfutás 2. hely

Kiss András Gellért

1.c osztályos tanuló

Az Eötvös Károly Megyei Könyvtár Gyermekkönyvtára által meghirdetett alsós olvasópályázaton (Szepes Mária: Fittyfirity és Christine Nöstlinger: Frici a nyeregben) a 20. helyet szerezte meg.

Kolonics Rebeka Emma

3.a osztályos tanuló

Intersport Jégkorcsolya rajzpályázat 1. hely

Iskolai alsó tagozatos angol nyelvi feladatmegoldó verseny 2. hely

Kosár Dóra

4.b osztályos tanuló

Veszprém, 2016. március 19.
Országos Akrobatikus Rock and Roll Pontszerző Verseny
Children nagyformáció DZSEMBORI 8. hely
Children kisformáció  CSINIROCK  5. hely

Ajka, 2016. március 6.
Nyugat-Magyarországi Területi Akrobatikus Rock and Roll Táncverseny
Children nagyformáció DZSEMBORI 5. hely
Children kisformáció  CSINIROCK  4. hely

Balatonfüred, 2016.február 28.
Balatonfüred Szintfelmérő Táncverseny
Children nagyformáció DZSEMBORI 1. hely

A CSINIROCK csapata a 2015-ös évi országos versenyeken elért teljesítményéért bronz minősítésben részesült.

Kovács Ruben

8.a osztályos tanuló

2016.04.05.
Mezei Futó Diákolimpia Országos Döntő Gödöllő
V. korcsoport fiú 11. hely 5000m/14:43.3

Kovács Zsófia

2.c osztályos tanuló

Közlekedésbiztonság gyermekszemmel rajzpályázat 3. hely

Az én mesém pályázatra 5 mesét küldtek és 4 tanuló meséje bekerül a szeptemberben megjelenő mesekönyvbe.

Kristóf Adrienn

Sportlövő Országos Diákolimpia Általános Iskolás kategória, légpisztoly 20 lövéses versenyszámban 5. helyezés.

Megyei Diák Olimpia döntő légpisztoly első helyezés.

Kristóf Luca

2.c

Iskolai Sudoku verseny 2. hely

Közlekedésbiztonság gyermekszemmel rajzpályázat különdíjasa

Botev Logikaverseny 5. hely

Kubasi János

5.a osztályos tanuló

Atlétika Többpróba Egyéni 1. hely
Felkészítő: Varga-Sárzó Adrienn

Atlétika Többpróba Csapatverseny 2. hely
Felkészítő: Varga-Sárzó Adrienn

2016.04.05.
Mezei Futó Diákolimpia Országos Döntő Gödöllő
III. korcsoport fiú 21. hely 2500m/8:49.7

Köztársaság kupa
Távolugrás 4. hely
60 méteres síkfutás 1. hely

5.c osztályos tanuló

Országos Logo Programozó Verseny: megyei 4. hely országos 38. hely
Felkészítő: Kalmár Cecília

Bendegúz Tudásbajnokság Matematika Verseny: megyei 2. hely
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

Bem József Megyei Matematikaverseny : megyei 1. hely
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

Zrínyi Ilona Matematikaverseny: megyei 4. hely
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

VIII. Tankerületi Logikaversenyen: 6.hely
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

2016.04.02
Medve Szabadtéri Matekverseny 2016 - Veszprém régió (Fehér, Győr-Moson-Sopron, Veszprém megye)
Veszprém, Kolostorok és Kertek
Regionális 3. helyezett csapatban
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna, Décsy Dóra

2016.02.12
LOGO országos számítástechnikai tanulmányi verseny megyei forduló 3. hely. Országos döntőbe jutott.

Kockakobak Országos Matematikaverseny regionális 7. hely, országos 46. hely.
Felkészítője: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

Majerhoffer Norbert

5.c osztályos tanuló

2016.05.21.
Országos Tájfutó Diákolimpia rövidtáv: 19. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia normáltáv: 19. helyezett

2016.04.16.
Veszprém Megyei Diákolimpia Szentkirályszabadja (II. korcsoport) 2. helyezett (Országos döntőbe jutott)

Majkó Zsombor

7.b osztályos tanuló

Bendegúz Tudásbajnokság Angol Verseny: haladó megyei 4. hely
Felkészítő: Látos Jenő

Marton Alina

3.a osztályos tanuló

Jeruzsálemhegyi Baráti Kör Mikulás rajzpályázat díjazott

Mógor Kitti

3.a osztályos tanuló

Kid Rock Évzáró Gála Heroes kisformáció 1. hely
GRU-SOKK nagyformáció 2. hely
Serdülő páros 3. hely

Főnix Kupa – Mór – GRU-SOKK csapat Serdülő nagyformáció 3. hely

2016.03.12
Kid Rock Farsangi Gála Serdülő nagyformáció GRU-SOKK csapatában Ezüst -,
Children páros kategóriában Bronz-,
Children nagyformáció C kategóriában Ezüst minősítést szerzett.

Kid Rock and Roll Kupa területi verseny GRU-SOKK csapatában bemutató kategóriában 1. helyet szerzett
Kid Rock and Roll Karácsonyi Gála Dumagépek csapatában Children nagyformáció C kategóriában Bronzminősítést szerzett
GRU-SOKK csapatában Children nagyformáció A kategóriában Ezüstminősítést szerzett
Serdülő páros kategóriában Bronzminősítést szerzett

Molnár Adrián

8.a osztályos tanuló

Botev Logikaverseny 13. hely

Mosonyi Viktor

8.a osztályos tanuló

Mosonyi Viktor: VFC labdarúgója
Vertouban (Nantes mellett) rendezett nemzetközi focitornán 32 csapatból 2. helyezést értek el. Nem volt más magyar csapat. 16 francia csapat mellett, belga, német, spanyol, portugàl, cseh és angol csapatok játszottak.

Nassri Naima Nóra

7.a osztályos tanuló

Köztársaság kupa
2000 méter síkfutás 4. hely

Nagy Boglárka

2.c

Iskolai Sudoku verseny 1. hely

LÜK kistérségi bajnokság; Szentgál 5. hely

2016.03.19.
Diákolimpia 50m-es hátúszásban országos 13.

2016. február 18.
Megyei Úszó Diákolimpia, Pápa I. korcsoport: 50 m lány hátúszás: 1. hely (Továbbjutott az Országos Diákolimpiára!)
Megyei Úszó Diákolimpia, Pápa I. korcsoport: 50 m lány mellúszás: 2. hely

2015. december 12.
Városi úszó diákolimpia I. korcsoport: 50 m lány hát: 1. hely
Városi úszó diákolimpia I. korcsoport: 50 m lány mell: 2. hely

Németh Száva

6.b osztályos tanuló

Bendegúz Tudásakadémia Természetismeret Verseny: megyei 4. hely
Felkészítő: bertáné Bíró Judit, Rybár Olivér

Orsós Martin

2002

Köztársaság kupa
Súlylökés 1. hely

Osvald Benedek

1.c osztályos tanuló

Intersport Jégkorcsolya rajzpályázat 2. hely

P. Szabó Eszter

1.a osztályos tanuló

Iskolai vers- és prózamondó verseny 2. hely

Papp Viktória Éva

7.a osztályos tanuló

VVas, Veszprém és Zala megye középtávú regionális tájfutó bajnoksága június 4. Szajki-tavak (N14B)3. helyezett
Vas, Veszprém és Zala megye regionális tájfutó váltóbajnoksága június 4. Szajki-tavak (14-es kategória) 3. helyezett (3 fős csapat tagjaként)

2016.05.21.
Országos Tájfutó Diákolimpia rövidtáv: 25. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia normáltáv: 35. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia váltó: 16. helyezett

2016.04.16.
Veszprém Megyei Diákolimpia Szentkirályszabadja (IV. korcsoport) 2. helyezett (Országos döntőbe jutott)

2015. szeptember 6. Veszprém
​​Veszprém Megyei Sprintváltó Bajnokság ​2​. helyezett (14)​ (csapattagok: ​Bálint Ádám,​ Papp Viktória​ + 1 fő)
​​Veszprém Megyei ​Csapatbajnokság ​​2. helyezett (14)​ (csapattagok: ​Bálint ​Á​dám,​ ​ Papp Viktória​ + 1 fő)​

Pápai Dániel

2015. december 12.
Városi úszó diákolimpia I. korcsoport: 50 m fiú mell: 3. hely

Péterfi Boglárka

8.b osztályos tanuló

2016. április 22. Botev Általános Iskola
Megyei Angol Kiejtési verseny megyei 7. hely
Felkészítő: Látos Jenő

Bolyai Matematika Csapatverseny: megyei 2. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

VIII. Tankerületi Logikaversenyen: 7.hely
Felkészítő: Décsy Dóra

2016.04.02
Medve Szabadtéri Matekverseny 2016 - Veszprém régió (Fehér, Győr-Moson-Sopron, Veszprém megye)
Veszprém, Kolostorok és Kertek
Regionális 10. helyezett csapatban
Felkészítő: Décsy Dóra

Kockakobak Országos Matematikaverseny regionális 18. hely, országos 90. hely.
Felkészítője: Décsy Dóra

Schmidt Zsombor

6.c osztályos tanuló

2016.08.07-13.
Cell-Cup 2016 Veszprém International Handball Festival (28 ország 167 csapat)
2. hely ( ÉLES KISE ) 17 induló csapat

Atlétika Többpróba Csapatverseny 2. hely
Felkészítő: Molnár Gergely

VIII. Tankerületi Logikaversenyen: 8.hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Memorijalni rukometni turnir "Karlović & Kauzlarić"
Nemzetközi kézilabda kupa 5. hely (16 induló csapat)

Kockakobak Országos Matematikaverseny regionális 41. hely, országos 310. hely.
Felkészítője: Décsy Dóra

Arany Kupa Nemzetközi Kézilabda Torna Szentgotthárd 1. hely

Köztársaság kupa
60 méteres síkfutás 5. hely

Sipkovits Zsolt

2002

Köztársaság kupa
Kislabdahajítás 2. hely

Szabó Rebeka

1.a osztályos tanuló

Iskolai vers- és prózamondó verseny 1. hely

Szalai Laura

8.c osztályos tanuló

Köztársaság kupa
Súlylökés 5. hely

Szatmári Bence

7.a osztályos tanuló

Atlétika Többpróba Egyéni 2. hely
Felkészítő: Kapus Ildikó

Atlétika Többpróba Csapatverseny 2. hely
Felkészítő: Kapus Ildikó

2016.04.05.
Mezei Futó Diákolimpia Országos Döntő Gödöllő
III. korcsoport fiú 35. hely 2500m/8:56.4

Arany Kupa Nemzetközi Kézilabda Torna Szentgotthárd 3. hely

Köztársaság kupa
2000 méter síkfutás 1. hely
Kislabdahajítás 7. hely

Szatmári Sándor

7.a osztályos tanuló

Atlétika Többpróba Csapatverseny 2. hely
Felkészítő: Kapus Ildikó

Arany Kupa Nemzetközi Kézilabda Torna Szentgotthárd 3. hely

Köztársaság kupa
2000 méter síkfutás 2. hely

Szebeni Réka

4.c

2015. december 7.
Megyei Sudoku versenyen hibátlanul dolgozott.

Theisz Tekla

3.a osztályos tanuló

Intersport Jégkorcsolya rajzpályázat 2. hely

Jeruzsálemhegyi Baráti Kör Mikulás rajzpályázat díjazott

Iskolai vers- és prózamondó verseny 2. hely

Iskolai alsó tagozatos angol nyelvi feladatmegoldó verseny 1. hely

Főnix Kupa – Mór - Dzsembori csapat Children nagyformáció 4. hely

I. Jysk Kupa Dunántúli Akrobatikus Rock’n’Roll Táncverseny Dzsembori csapat Children kategória Nagyformáció 2. hely

2016.03.12
TLC Acro Dance Akrobatikus Rock and Roll Táncverseny Dzsembori csapat Children nagyformáció A kategóriában 1. helyet szerzett.
Ajka Kupa Országos pontszerző akrobatikus rock and roll táncverseny Dzsembori csapat Children nagyformáció 5. helyet szerzett.

Acro Dance Karácsonyi Gála Dzsembori csapat Children nagyformáció 2. hely

Tivadari Soma

4.c osztályos tanuló

Kockakobak Országos Matematikaverseny regionális 10. hely, országos 105. hely.
Felkészítője: Jegesné Rémesi Irén

Ulrich Flóra

7.b osztályos tanuló

Hevesy György Országos Kémiaverseny: megyei 3. hely
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

Bem József Megyei Matematikaverseny : megyei 17. hely
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

VIII. Tankerületi Logikaversenyen: 8.hely
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

Varga Tamás Matematikaverseny: megyei 23. hely
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

Ulrich Máté

6.c osztályos tanuló

VIII. Tankerületi Logikaversenyen: 10.hely
Felkészítő: Décsy Dóra

2016.04.02
Medve Szabadtéri Matekverseny 2016 - Veszprém régió (Fehér, Győr-Moson-Sopron, Veszprém megye)
Veszprém, Kolostorok és Kertek
Regionális 3. helyezett csapatban
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna, Décsy Dóra

Kockakobak Országos Matematikaverseny regionális 31. hely, országos 233. hely.
Felkészítője: Décsy Dóra

Vadász Bulcsú

2015. december 12.
Városi úszó diákolimpia II. korcsoport: 50 m fiú mell: 2.hely

Vadász Nimród

2015. december 12.
Városi úszó diákolimpia III. korcsoport: 100 m fiú gyors: 3. hely
Városi úszó diákolimpia III. korcsoport: 50 m fiú mell: 2. hely

Vajthó Barbara

2015. december 12.
Városi úszó diákolimpia I. korcsoport: 50 m lány hát: 3. hely

Varga Áron

2.b

Botev Logikaverseny 7. hely

Varga Eszter

6.a osztályos tanuló

Üstökös-kupa II. helyezés

Vincze Barnabás

5.a osztályos tanuló

Honvéd Kupa - Országos rangsoroló tájfutó verseny május 7-8. Porva (F12C) 2. helyezett
Vas, Veszprém és Zala megye középtávú regionális tájfutó bajnoksága június 4. Szajki-tavak (F12C) 2. helyezett
Vas, Veszprém és Zala megye regionális tájfutó váltóbajnoksága június 4. Szajki-tavak (14-es kategória) 3. helyezett (3 fős csapat tagjaként)

2016.05.21.
Országos Tájfutó Diákolimpia rövidtáv: 11. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia normáltáv: 26. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia váltó: 25. helyezett

2016.04.16.
Veszprém Megyei Diákolimpia Szentkirályszabadja (III. korcsoport) 3. helyezett (Országos döntőbe jutott)

2016.04.09-10.
Postás kupa Szárliget nemzetközi tájfutóverseny (F12C) 10. helyezett)

2016.04.05.
Mezei Futó Diákolimpia Országos Döntő Gödöllő
III. korcsoport fiú 146. hely 2500m/9:49.2

Tájfutó Maraton országos rangsoroló verseny 2016.március 13. Vilonya (F12C kategória) 1. helyezett

Vas-Veszprém-Zala megye nyílt hosszútávú tájfutó bajnoksága Uzsa 2016. március 6. (F12-es kategória) 3. helyezett

Honvéd Cross terepfutóverseny Veszprém 2016.február 28. (F12-es kategória) 1. helyezett

2015. szeptember 6. Veszprém
​Veszprém Megyei Sprintváltó Bajnokság ​3​. helyezett (14)​ (csapattagok: ​Vincze Barnabás +2 fő)​

Köztársaság kupa
2000 méter síkfutás 7. hely

Csapatok

Agymenők

Endresz Péter 8.c, Kadem Aziz 8.c, Péterfi Boglárka 8.b, Szolnoki Balázs 8.c

Bolyai Matematika Csapatverseny: megyei 2. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Báró Andrássy János

Szabó Eszter 6.a, Chmelik Levente 6.a, Kalmár Csaba 6.c, Böröcz Bianka (Padányi), Prins Alexander (Deák)

2016.04.06.
Báró Andrássy János vezérőrnagy emlékverseny 2. helyezés

Böngész országos levelező olvasás verseny

Kristóf Luca 2.c, Endresz Viktória 2.c, Ursinyi Dorottya 2.c

A Böngész országos levelező olvasás versenyen a csoportunk a 17. helyen végzett.

CSÁ!

Kalmár Csaba 6.c, Szintay Ágoston 6.c

Ózdi Digitális Erőmű "Digitális Kárpát-Medence" című pályázat
Kisfilm pályázat, 5-8. osztályos kategória: 2. helyezett
A kisfilm ezen a címen tekinthető meg.

ÉKI

Farkas Dávid 5.a, Farkas Gergő 4.c, Takács Kornél 4.c, László Armand 4.a

2016.08.07-13.
Cell-Cup 2016 Veszprém International Handball Festival (28 ország 167 csapat)
5. hely ( ÉLES KISE ) 17 induló csapat

2015 11.21-22.
VIII. STUDENT COMFORT KUPA: Szombathely 1. hely
Cikk

Üstökös Kupa (Kézilabda) 3. hely

PSN ZRT nemzetközi fiú utánpótlás gyerektorna Pécs

Intersport Rajzpályázat Díjátadó

Theisz Tekla 3.a, Kolonics Rebeka 3.a

Intersport Jégkorcsolya rajzpályázat díjazottjai:
1. helyezettek:
Dávid Lilla 1.c
Hódy Rebeka 2.a
Horváth Kitti 2.c
Kolonics Rebeka 3.a
Szintay Lili 3.c

2. helyezettek:
Osvald Benedek 1.c
Theisz Tekla 3.a
Holczer Anna 3.c
Dióssy Jázmin Bíborka 4.c

3. helyezettek:
Salamon Szonja 3.c
Nagy Hanna 3.c
Badik Rebeka 4.c

Kékmadarak

Fülöp Imola 3.c, Gulyás Botond 3.c, Kovács-Németh Ábel 3.c, Nagy Botond 3.c, Nagy Hanna

Az Állatok Világnapja alkalmából meghirdetett Állatkerti vetélkedő: 1. hely

Kék Madár

Dióssy Jázmin 4.c, Kovács Márton 4.c, Takács Kornél 4.c, Tivadari Soma 4.c

Bolyai Matematika Csapatverseny: 31. hely
Felkészítő: Jegesné Rémesi Irén

Kis matematikusok

Chmelik Roland 4.a, Juhász Tamás 4.a, Keszthelyi Noémi 4.a, Péntek Krisztián 4.a

Bolyai Matematika Csapatverseny: 23. hely
Felkészítő: Simonné Prohászka Judit

Kismadarak

Heizler Bálint 5.c, Kadem Anis 5.c, Krucli Timót 5.c, Link Erik 5.c

Bolyai Matematika Csapatverseny: 3. hely
Felkészítő: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

Kismadarak környezetvédelmi csapat

A 8. Egészség- és környezetvédelmi sportnap keretén belül szervezett környezet versenyen Kék madár csapatunk II. helyezést ért el általános iskolás kategóriában.
A csapat tagjai hivatalosan: Harnócz Lili, Kovács Marci, Tivadari Soma, Vadász Bulcsú 4.c osztály, és Vadász Nimród 6. c osztály tanulói. Az ügyességi és egészségügyi feladatoknál részt vettek és sokat segítettek a „kismadarak” is: Vadász Hanga Kovács Zsófi és Sebők Csabi 1. c-s tanulók is, Kovács Gergő pedig különdíjat kapott, mint a legkisebb versenyző.
Gratulálunk a szép eredményhez, és büszkék vagyunk Rájuk!

Madárfiókák

Fülöp Janka 3.c, Gál Szilárd 3.c, Kovács-Németh Ábel 3.c, Nagy Botond 3.c

Bolyai Matematika Csapatverseny: 11. hely
Felkészítő: Mészáros Éva

Mezei Futó csapat

2016.04.05.
Mezei Futó Diákolimpia Országos Döntő Gödöllő
III. korcsoport fiú csapat 10. hely 356. egyéni abszolút helyezési összeg

Öveges Informatika Verseny

Endresz Péter 8.c, Kadem Aziz 8.c, Toldi Áron 8.c

Öveges Informatika Verseny: megyei 1. hely
Felkészítő: Kalmár Cecília

Pingvinek

Mackó Zsófia 2.b, Vörösmarty Balázs 2.b, Varga Áron 2.b, Kun Liza 2.b, Szandi Liliána

Az Állatok Világnapja alkalmából meghirdetett Állatkerti vetélkedő: 1. hely

Pinokkió

Fülöp Janka 3.c, Salamon Szonja 3.c, Gál Szilárd 3.c, Kovács-Németh Ábel 3.c

7mérföldes csizmában heted7határon Országos Mesevetélkedő 8.hely

Prága Nemzetközi Handball Cup 2016- 2005 korosztály fiú

Takács Kornál 4.c, László Armand 4.a, Farkas Dávid 5.a, Farkas Gergő 4.c

Aranyérmes csapat

Queens

Bodolai Dalma, Gulyás Fanni, Horváth Adriána

2016. április 13
A Lovassy László Gimnázium által - nyolcadik osztályosok számára - meghirdetett háromfordulós városi angol nyelvi verseny
Helyezés: Első hely
Felkészítő tanár: Látos Jenő
Részletek

Simonyi városi anyanyelvi csapatverseny

Ulrich Flóra 7.b, Horváth Adriána 8.b, Farkas Réka 8.a

2015.11.26.
Simonyi városi anyanyelvi csapatverseny: 2. hely

Szakmára fel!

Gulyás Csenge 7.c, Horváth Levente 7.c, Janka Petra 7.c, Kanik Rebeka 7.c

Szakmára fel! vetélkedő: megyei 4. hely
Felkészítő: Bertáné Bíró Judit

A tenger titkai

Vrazsovics Krisztina 2.c, Káposztás Sára 2.c, Mihalecz-Kálmán Fruzsina 2.c, Kristóf Luca 2.c, Endresz Viktória 2.c

A Flamand Kormány Magyarországi Képviselete és a Csodaceruza gyerekmagazin szerkesztősége által meghirdetett A tenger titkai című alkotópályázaton:
Vrazsovics Krisztina 3. helyezést ért el
Káposztás Sára és Mihalecz-Kálmán Fruzsina 3. helyezést ért el-
Kristóf Luca és Endresz Viktória különdíjban részesült.
A díjakat David Maenaut úr, a flamand kormány magyarországi megbízottja adta át.

Városi Játékos Sportvetélkedő

2015.11.25.
Városi Játékos Sportvetélkedő: 2. hely

Veszprémi Virtuális Ipari Park

Hörömpöli Zalán, Janó Richárd, Karvaly Krisztián

Általános iskolásoknak megrendezett VIP (Veszprémi Virtuális Ipari Park) fejlesztőversenyen, 2015/2016-os tanévben a Báthory iskola csapata I. helyezést ért el.
Garatulálunk a csapatnak, melynek tagjai: Hörömpöli Zalán, Janó Richárd, Karvaly Krisztián.
Felkészítő tanár: Szebeni János.

2014/2015

Ágoston Lilla

5.c osztályos tanuló

2015-ös húsvéti Prága-Kupa I. hely.

Angyal Dániel

6.b osztályos tanuló

Május 23-25.
Homokháti Maccabi Kupa (nemzetközi tájfutó verseny - F14B) - 7. helyezett

2015. május 16-17.
Országos Tájfutó Diákolimpia rövidtáv (III. korcsoport) - 10. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia normáltáv (III. korcsoport) - 13. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia váltó (Veszprém megye 2-es számú fiú váltócsapatának tagjaként) - 13. helyezett

Tipo kupa (országos rangsoroló tájfutó verseny) 2015. május 1-3. Mátraalmás M12C 2. helyezett

Honvéd kupa (országos rangsoroló tájfutó verseny) 2015. május 9-10 Vinye Hódos-ér F12C 1. helyezett

Honvéd Cross Terepfutó Verseny 2015.02.28. Veszprém (F12) 1. helyezett
Győr-Vas-Veszprém-Zala Megyei Hosszútávú Bajnokság 2015.03.07. Káld (F12C) 1. helyezett
Tavaszi Spartacus Kupa Nemzetközi tájékozódási Futóverseny 2015.03. 14-15. Vérteskozma (F12C) 2. helyezett
Budapest Nyílt Középtávú Bajnokság 2015.03.14. Vérteskozma (F12C) 1. helyezett
Tájfutó Maraton - országos rangsoroló verseny 2015.03.22. Fenyőfő (F14B) 2. helyezett

Tájfutás F12 kategória: 2. helyezett
Váltóbajnokság (3 fős csapatok): 1. helyezett ifi 14-es vegyes kategóriában a Veszprémi Honvéd Sportegyesület egyik csapata.
Zirc megyei pontbegyűjtő csapatbajnokság (3 fős csapatok): 2. helyezett ifi 14-es vegyes kategóriában.

Veszprém megyei normál távú bajnokság 2014. október 19. Zsana F14-es kategória: 3. helyezett
A megyebajnokságok összesített eredményei alapján 2 helyezett (F12).

Bálint Ádám

4.a osztályos tanuló

Május 23-25.
Homokháti Maccabi Kupa (nemzetközi tájfutó verseny - F14B) - 2. helyezett

2015. május 16-17.
Országos Tájfutó Diákolimpia rövidtáv (II. korcsoport) - 1. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia normáltáv (II. korcsoport) - 2. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia váltó (Veszprém megye 2-es számú fiú váltócsapatának tagjaként) - 13. helyezett

Honvéd kupa (országos rangsoroló tájfutó verseny) 2015. május 9-10 Vinye Hódos-ér F12C 3. helyezett

Győr-Vas-Veszprém-Zala Megyei Hosszútávú Bajnokság 2015.03.07. Káld (F12C) 3. helyezett
Tavaszi Spartacus Kupa Nemzetközi tájékozódási Futóverseny 2015.03. 14-15. Vérteskozma (F12C) 1. helyezett
Budapest Nyílt Középtávú Bajnokság 2015.03.14. Vérteskozma (F12C) 2. helyezett
Budapest Nyílt Normáltávú Bajnokság 2015.03.15. Vérteskozma (F12C) 1. helyezett
Tájfutó Maraton - országos rangsoroló verseny 2015.03.22. Fenyőfő (F12C) 1. helyezett

Tájfutás F10 kategória: 1. helyezett
Zirc megyei pontbegyűjtő csapatbajnokság (3 fős csapatok): 1. helyezett ifi 14-es vegyes kategóriában.

Veszprém megyei normál távú bajnokság 2014. október 19. Zsana F10-es kategória: 1. helyezett
A megyebajnokságok összesített eredményei alapján megyebajnoka (F10).

Bálint Benedek

6.a osztályos tanuló

Május 23-25.
Homokháti Maccabi Kupa (nemzetközi tájfutó verseny - F14B) - 4. helyezett

2015. május 16-17.
Országos Tájfutó Diákolimpia rövidtáv (III. korcsoport) - 7. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia normáltáv (III. korcsoport) - 5. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia váltó (Veszprém megye 1-es számú fiú váltócsapatának tagjaként) - 5. helyezett

Honvéd kupa (országos rangsoroló tájfutó verseny) 2015. május 9-10 Vinye Hódos-ér F14B 3. helyezett

Honvéd Cross Terepfutó Verseny 2015.02.28. Veszprém (F14) 3. helyezett
Győr-Vas-Veszprém-Zala Megyei Hosszútávú Bajnokság 2015.03.07. Káld (F14B) 2. helyezett
Tájfutó Maraton- országos rangsoroló verseny 2015.03.22. Fenyőfő (F14B) 1. helyezett

Tájfutás F12 kategória: 1. helyezett
Váltóbajnokság (3 fős csapatok): 1. helyezett ifi 14-es vegyes kategóriában a Veszprémi Honvéd Sportegyesület egyik csapata.
Zirc megyei pontbegyűjtő csapatbajnokság (3 fős csapatok): 2. helyezett ifi 14-es vegyes kategóriában.

ezüstjelvényes tájfutó lett az rangsorpontok alapján. Az országos ifi ranglistán legfiatalabb ezüstjelvényes versenyző.
Veszprém megyei normál távú bajnokság 2014. október 19. Zsana F14-es kategória: 1. helyezett
A megyebajnokságok összesített eredményei alapján megyebajnoka (F12).

Bálint Gergő

2.a osztályos tanuló

2015. május 16-17.
Zala Kupa (országos kiemelt rangsoroló verseny - F10 D) - 1. helyezett

Honvéd kupa (országos rangsoroló tájfutó verseny) 2015. május 9-10 Vinye Hódos-ér F10D 1. helyezett

Győr-Vas-Veszprém-Zala Megyei Hosszútávú Bajnokság 2015.03.07. Káld (F10D) 1. helyezett
Tájfutó Maraton- országos rangsoroló verseny 2015.03.22. Fenyőfő (F10D) 3. helyezett

Tájfutás F10 kategória: 2. helyezett

2014. október 4-5. Szeged-kupa országos tájfutó verseny 6. helyezett (F10 D) Veszprém megyei normál távú bajnokság 2014. október 19. Zsana F10-es kategória: 3. helyezett
A megyebajnokságok összesített eredményei alapján 2 helyezett (F10).

Chmelik Levente

5.a osztályos tanuló

Tipo kupa (országos rangsoroló tájfutó verseny) 2015. május 1-3. Mátraalmás M12D 2. helyezett

Honvéd kupa (országos rangsoroló tájfutó verseny) 2015. május 9-10 Vinye Hódos-ér F12D 1. helyezett

Chmelik Roland

3.a osztályos tanuló

Honvéd kupa (országos rangsoroló tájfutó verseny) 2015. május 9-10 Vinye Hódos-ér F10D 4. helyezett

Csenki László

8.a osztályos tanuló

AZ Atlétika Országos Diákolimpián kislabdahajításban a 3. helyet szerezte meg.

Endresz Péter

7.c osztályos tanuló

Városi Logika verseny 1. hely
Felkészítő tanár: Décsy Dóra

Medve Országos Szabadtéri matematikaverseny regionális 3. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Varga Tamás Országos Matematikaverseny: megyei 10. hely.
Felkészítő tanár: Décsy Dóra

Esztergályos Botond

3.c osztályos tanuló

Honvéd Cross Terepfutó Verseny 2015.02.28. Veszprém (F12) 3. helyezett
Győr-Vas-Veszprém-Zala Megyei Hosszútávú Bajnokság 2015.03.07. Káld (F10D) 2. helyezett

Esztergályos Laura

7.c osztályos tanuló

2015. május 16-17.
Országos Tájfutó Diákolimpia rövidtáv (III. korcsoport) - 46. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia normáltáv (III. korcsoport) - 43. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia váltó (Veszprém megye 3-as számú lány váltócsapatának tagjaként) - 27. helyezett

Veszprém megyei Diákolimpia 2015. tájfutás 3. hely (és ezzel az eredménnyel bejutott az országosra)

Honvéd kupa (országos rangsoroló tájfutó verseny) 2015. május 9-10 Vinye Hódos-ér N15-18C 3. helyezett

Veszprém megyei tájékozódási futó diákolimpia Április 25. NIII korcsoport 3. helyezett

Farkas Gergő

3.c osztályos tanuló

Megyei jogú városok országos szivacskézi bajnoksága 1. hely
Éles kézisuli (2006-os korosztály)

Fülöp Csongor

8.b osztályos tanuló

Medve Országos Szabadtéri matematikaverseny regionális 3. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Gazda Kristóf

2.c osztályos tanuló

2015. május 16.
Koroncó, II. Regionális Rangsorverseny: I. helyezett.

2015. április 19.
III. Bakony Kupa - Pápa: Judo diák "D" korosztály 39 kg-os súlycsoportjában bronzérmet szerzett.

2015.03.28
Regionális rangsorverseny és meghívásos judo verseny Veszprém bronz érem.

2015.02.28
Veszprém megyei diákolimpia Nemesvámos 40 kg aranyérem.

Gazda Patrik

7.c osztályos tanuló

2015. május 16.
Koroncó, II. Regionális Rangsorverseny: I. helyezett.

2015. április 26.
Nemzetközi Verseny - Piliscsaba: Judo serdülő, 60-kg-os súlycsoportban ezüstérmet szerzett.

serdülő "A" (2001, 2002, 2003) Judo Országos Diákolimpián országos 7. helyen végzett.

2015.03.28
Regionális rangsorverseny és meghívásos judo verseny Veszprém arany érem.

Siklós ifjúsági országos bajnokság március 7.
60 kilogrammosok között 3. hely

Veszprém megyei diákolimpia aranyérem.

2015. január 31-én, Budapesten, az UTE Csarnokban Patrik részt vett a serdülő "B" országos judo diákolimpián. Patrik a 63 kg-os súlycsoportban indult, és 10 indulóból a 3. helyet - a bronzérmet - szerezte meg.

2015.01.10.-én Lendván - Szlovénia -az U14 korosztályban, 60 kg-ban, 10 indulóból, aranyérmet nyert.

A Veszprém Judo SE versenyzői az elmúlt időszakban több, rangos versenyen vettek részt, ahol számos éremmel gazdagodtak.
2014. november 02-án került sor a Budapest Bajnokságra, ahol Gazda Patrik képviselte iskolánkat, és ezüstérmet szerzett!
2014. november 08-án Galántán rendezték a "Slovak Open" elnevezésű nemzetközi versenyt, ahol Gazda Patrik mérette meg magát, és kiváló versenyzéssel mind a 3 mérkőzését ipponnal nyerve begyűjtötte az aranyérmet.
Edzője: Károlyi Gábor
Gratulálunk a szép eredményhez!

Harnócz Anna

osztályos tanuló

Megyei Úszó D.O. IV.kcs 100m lány gyors 2. hely

Heilig Ágnes

8.a osztályos tanuló

Az „Országos angol nyelvi tanulmányi verseny„ megyei fordulójában 1. helyezést ért el, így várja meghívását az országos döntőbe.
Felkészítő tanár: Kapus Ildikó

Heilig Ágnes 8. A osztályos tanuló az Országos Angol Nyelvi Verseny iskolai fordulójából továbbjutott az áprilisi megyei fordulóba, a bejutottak között a negyedik legjobb eredménnyel.
Eredményéhez gratulálunk.
Felkészítő tanár: Kapus Ildikó

Kadem Anis

4.c osztályos tanuló

A Marcali Alapműveleti versenyen a körzeti fordulón: 6. helyezett

Városi Logika verseny 3. hely
Felkészítő: Vörösháziné Czicza Noémi

Kockakobak Országos Matematikaverseny 6. hely.
Felkészítője: Vörösháziné Czicza Noémi

A Sudoku bajnokság 4. osztályosok iskolai fordulóján 1. hely

Kadem Aziz

7.c osztályos tanuló

Képességfejlesztő Levelező Matematika Verseny V. helyezett
2015.05.31.

Városi Logika verseny 2. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Medve Országos Szabadtéri matematikaverseny regionális 3. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Varga Tamás Országos Matematikaverseny: megyei 2. hely, országos 32. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Zrínyi Ilona országos Matematikaverseny: megyei 3. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Kockakobak Országos Matematikaverseny 7. hely.
Felkészítője: Décsy Dóra

Kereszturi Viktória

6.a osztályos tanuló

Kereszturi Viktória 6.a osztályos tanulónk október végén San Marinoban világcsúccsal lett Európabajnok!
Gratulálunk Viki, így tovább!!!
Utánpótlás cikk

2015. június 10.
Balog Zoltán miniszter MAGYARORSZÁG JÓ TANULÓJA - JÓ SPORTOLÓJA címet adományozta Keresztúri Viktória részére, eredméynes tanulmányi munkájáért és kimagasló sportteljesítményéért.

2015. július 18-19-én, Alsóörsön került megrendezésre a Magyar Íjász Szövetség 2015. évi Terepíjász Országos Bajnoksága, ahol Kereszturi Viktória, olimpiai gyermek (összevont) kategóriában I. helyezést ért el, és ezzel megszerezte a bajnoki címet.

2015. március 18-21. 2015. évi IFAA Terem Íjász Világbajnokság (Pärnu) CFBB (Gyermek Lány Barebow - Csupasz-íj) kategóriában a 4. helyen végzett.

2015. március 28-án, Veszprémben megrendezett "Megyei asztalitenisz ranglista versenyen", újonc egyéni lány kategóriában III. helyezést, és serdülő lány páros kategóriában is III. helyezést ért el.

Viki 2014.12.15-én a 2014. évi Veszprém Megyei Diáksport Évzáró ünnepélyen elismerésben részesült a 2013/14-es tanévben elért Diákolimpiai eredményéért.

Kovács Brigitta

osztályos tanuló

Acro dance területi verseny 1-2. hely, területi verseny 1-1. hely
országos bajnokság: 3. hely
válogatott keret tagja lett
A lengyelországi Világkupán 5. helyen végzett
Gratulálunk a szép eredményekhez

4.c osztályos tanuló

A Marcali Alapműveleti versenyen a körzeti fordulón: 3. helyezett

Majerhoffer Norbert

4.c osztályos tanuló

Honvéd kupa (országos rangsoroló tájfutó verseny) 2015. május 9-10 Vinye Hódos-ér F10D 3. helyezett

Mesterházi Benjamin

5.b osztályos tanuló

Városi Logika verseny 3. hely
Felkészítő: Décsy Dóra

Nagy Boglárka

1.c osztályos tanuló

Megyei Úszó D.O. I.kcs 50m lány hát 2. hely

Solymár István Emlékverseny, Dunaújváros, 2014. Október 04.
50 m pillangó - 4. hely
100 m mell - 4. hely
100 m hát - 6. hely

XII. Ezerjó Kupa, Mór, 2014. Október 11-12.
50 m mell - 6. hely
50 m hát - 8. hely
50 m pillangó - 7. hely
50 m gyors - 4. hely

Veszprém Megyei Úszósuli Körverseny I. Forduló Pápa, 2014. November 8.
50 m gyors - 4. hely
50 m hát - 7. hely
50 m mell - 5. hely
4x50 m gyorsváltó 5. hely

Veszprém Városi Diákolimpia 2014. November 22.
50 m gyors - 4. hely
50 m hát - 1. hely

Nassri Naima Nóra

6.a osztályos tanuló

2015. 02.22
Nyugat-dunàntúli Régió Bajnokság Szombathely
400 gyors - 7. hely
100 gyors - 7. hely
200 vegyes - 8. hely
200 mell - 5. hely
100 mell - 1. hely

Megyei Úszó D.O. III.kcs 100m lány gyors 2. hely

2014.10.11-12
12. Ezerjó Kupa Nemzetközi Úszóverseny Mór
100 m mell - 5. hely
100 m gyors - 4. hely
200 m vegyes - 6. hely

2014.10.26
Nyugat- Dunántúli Régió Bajnokság Szombathely
100 m gyors - 3. hely
100 m mell - 5. hely
200 m vegyes - 6. hely
200 m mell - 7. hely

Papp Viktória Éva

6.a osztályos tanuló

2015. május 16-17.
Országos Tájfutó Diákolimpia rövidtáv (III. korcsoport) - 46. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia normáltáv (III. korcsoport) - 31. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia váltó (Veszprém megye 2-es számú lány váltócsapatának tagjaként) - 21. helyezett

Honvéd kupa (országos rangsoroló tájfutó verseny) 2015. május 9-10 Vinye Hódos-ér N15-18C 4. helyezett

Veszprém megyei tájékozódási futó diákolimpia Április 25. NIII korcsoport 1. helyezett

Győr-Vas-Veszprém-Zala Megyei Hosszútávú Bajnokság 2015.03.07. Káld (N14B) 3. helyezett

Tájfutás N12 kategória: 1. helyezett
Váltóbajnokság (3 fős csapatok): 3. helyezett ifi 14-es vegyes kategóriában a Veszprémi Honvéd Sportegyesület egyik csapata.
Zirc megyei pontbegyűjtő csapatbajnokság (3 fős csapatok): 1. helyezett ifi 14-es vegyes kategóriában.

Veszprém megyei normál távú bajnokság 2014. október 19. Zsana N12-es kategória: 2. helyezett
A megyebajnokságok összesített eredményei alapján megyebajnoka (N12).

Szabó Anna

3.c osztályos tanuló

2015.05.10.
Nyúl Országos Twirling Verseny Egyéniben 2. helyezett Csapatban 1. helyezett

Országos Twirling Verseny Paks 2015.03.28.
Előkészítő II. gyermek kategóriában 1. helyezést ért el.

Szalai Laura

7.c osztályos tanuló

Kalapácsvetés ARAK NYÍLT RÉGIÓS ÚJONC, SERDÜLŐ ÉS MEGHÍVÁSOS versenyen Székesfehérvár 1. hely

Szűcs Levente

2.a osztályos tanuló

Ébred a természet rajzverseny nyertese

Takács Kornél

3.c osztályos tanuló

Mountain Bike Diákolimpa elődöntőben az U11 amatőr korcsoportban első helyen végzett

Vadász Bulcsú

osztályos tanuló

Megyei Úszó D.O. I.kcs 50m fiú mell 3.hely

Vincze Barnabás

4.a osztályos tanuló

2015.05.30.
Megyei Középtávú és Váltó Bajnokság, Tapolca-Diszel regionális rangsoroló, középtáv F12 kategória - 2. hely

2015. május 16-17.
Országos Tájfutó Diákolimpia rövidtáv (II. korcsoport) - 19. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia normáltáv (II. korcsoport) - 4. helyezett
Országos Tájfutó Diákolimpia váltó (Veszprém megye 5-ös számú fiú váltócsapatának tagjaként) - 43. helyezett

Honvéd kupa (országos rangsoroló tájfutó verseny) 2015. május 9-10 Vinye Hódos-ér F12C 5. helyezett

2015.04.25.
Megyei Tájfutó Diákolimpia Herend, II. korcsoport - 1. hely

2015.03.07.
Győr-Vas-Veszprém-Zala Megyei Hosszútávú Bajnokság, Káld (F12C) - 6. helyezett

Honvéd Cross Terepfutó Verseny 2015.02.28. Veszprém (F12) 2. helyezett

Csapatok

Alsós koricsapat

Városi Korcsolyaverseny: II. hely

Felsős koricsapat

Sinkai Rozi 6.b, Orbán Evelin 6.a, Toldi Áron 7.c, Ács Dániel 6.c, Chmelik Levente 5.a, Kerekes Márk 8.b, Kalmár Csaba 5.c, Gombai Áron 8.b, Béres Gergő 8.b, Herman Péter 7.a

Városi Korcsolyaverseny: I. hely

Dalszövegíró csapat

Kiss Barnabás 1.c, Solymosi Áron 1.c

Disney Csatorna és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat közös dalszövegíró versenyén - 3. helyezést értek el.

Éles kézisuli

Farkas Gergő 3.c, Farkas Dávid 4.a, Takács Kornél 3.c

U9 Erima bajnokságon régió bajnokok - Éles kézisuli

Jégkorongcsapat

Chmelik Levente 5.a, Kalmár Csaba 5.c, Pataki Simon 4.a

VUB 12-16 Országos Jégkorongbajnokság 4. helyezés
U12-C Országos Jégkorong Bajnokság 3. helyezés

Angol nyelv és ország

Heilig Ágnes 8.a, Kovács Brigitta 8.a, Vandróczki Lili 8.a

A balatonalmádi Magyar- Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium által hirdetett, szervezett és 2014. november 12-én Balatonalmádiban megtartott angol nyelv és ország ismereti versenyén, iskolánk csapata, I. helyezést ért el.

Anyanyelvi csapat

Badik Dóra 8.b, Heilig Ágnes 8.a, Salamon Blanka 8.a

A Simonyi Zsigmond Ének – Zenei és Testnevelési Általános iskola városi és városkörnyéki iskolák számára rendezett anyanyelvi csapatversenyén 2. helyezést értek el.

Angol nyelvi csapat

Sokhegyi Amadé 8.a, Heilig Ágnes 8.a, Salamon Blanka 8.a

A Lovassy László Gimnázium 3 fordulós angol nyelvi csapatversenyének harmadik, döntő fordulójában csapatunk 4. helyezést érte el.
Felkészítő tanár: Kapus Ildikó

Lovassy Gimnázium 3 fordulós , városi angol nyelvi versenyének 1. fordulójában 3. helyezést ért el és ezzel bejutott a középdöntőbe.

Lovassy L. Gimnázium 2015. március 4-én megrendezett angol nyelvi csapatversenyének második fordulójában 4. helyezést ért el és ezzel bejutott a verseny döntőjébe, mely 2015. április 1-én kerül megrendezésre a Lovassyban.

Felkészítő tanár: Kapus Ildikó

KisMadarak

Heizler Bálint 4.c, Kadem Anis 4.c, Krucli Timót 4.c, Link Erik 4.c

Bolyai matematika csapatverseny, megyei I. helyezett

Környezetvédelmi csapat

Martinovics Anna 7.c, Kopasz Réka 7.c, Horváth Adriána 7.b

FÖLD itt, VÍZ ott, KÖRNYEZETVÉDELEM mindenhol versenyen 1. helyezett

MikulásMini

Szabó Virág 6.a, Somogyi Klaudia 5.a, Szalai Zoé 6.b, Pekárik Luca 7.a, Orbán Evelin 6.a, Varga Kamilla 6.a, Horváth Beatrix 6.a, Szentpéteri Elizabet 5.b, Radics Dorina 5.b, Kocsis Beatrix 6.c

Iskolánk leány röplabda csapata első helyezést szerzett Győrben.
Felkészítő edző: Bácskai Sándorné

StopShop

A STOP-SHOP futófesztiválon iskolánk a tanulólétszámhoz képest indulók száma alapján a 2. helyezést érte el. Köszönjük a résztvevő tanulók és családtagjaik támogatását.

Úszó III.kcs fiú

Megyei Úszó D.O. 4x50 m fiú gyorsváltó 3. hely

Úszó III.kcs lány

Megyei Úszó D.O. 4x50 m lány gyorsváltó 3. hely

Úszó IV.kcs fiú

Megyei Úszó D.O. 4x50 m fiú gyorsváltó 3. hely

Úszó IV.kcs lány

Megyei Úszó D.O. 4x50 m lány gyorsváltó 3. hely

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z