EREDMÉNYEK
2013/2014

Június

Röplabda sikerek (Képek)
Iskolánk röplabdás lányai fantasztikus eredménnyel zárták a tanévet.
A 7-8. osztályos lányok a Diákolimpia Országos döntőjén 6. helyen végeztek. Ezután a Strandröplabda Országos Diákolimpia következett, ahol már a kisebbek is érdekeltek voltak. Zánkán a nagyok negyedik helyezést, a kisebbek 8. helyezést értek el.


2014. évi Íjász Diákolimpia/Suli Íjász Bajnokság döntő - 2014. június 21. Budapest, Mátyásföldi repülőtér (Kép)
Kereszturi Viktória az INRNGY (Irányzék Nélküli Reflex Női Gyermek) kategóriában I. helyezést ért el, és ezzel megvédte Diákolimpiai Bajnoki címét.


Mountain Bike Diákolimpia

Takács Kornél 2.c
- országos 4. hely


A KID ROCK and ROLL SE sportolói iskolánkból a következő eredményeket érték el:
Balogh Réka, Károlyfi Kloé területi verseny 2. helyezés.



Iskolai Vers-és prózamondó verseny eredményei:
1-2. osztály
1. Theisz Tekla 1.a. -  felkészítő: Melich Antalné
2. Szirbek Albert 1.c. - felkészítő: Mandákné Dévai Ildikó
3. Balogh Rebeka 1.a - felkészítő: Melich Antalné

3-4. osztály

1. Ács Gergő 3.a. - felkészítő: Venczel Tünde
2. Körmendi Bátor Benedek 4.a.- felkészítő: Karajzné Farkas Judit
3. Lükő Eszter 4.c. -  felkészítő: Gerölyné Joó Katalin



Május

A XIII. Országos Életvitel és Gyakorlati Ismeretek Verseny országos döntőjén
I. helyezést ért el: Harkai Blanka, Kovács Gábor, Szabó Zsófia 8. c osztályos tanulók.

Felkészítő tanár: Bertáné Bíró Judit



A Tudásbajnokság országos döntéjében elért helyezések
Kadem Aziz 13. hely (PDF)



2014. évi Íjász Diákolimpia/Suli Íjász Bajnokság Közép-Dunántúli Régiós fordulója a Lovászpatonai Kastélyparkban - 2014. május 24. (Képek)
Kereszturi Viktória az INRNGY (Irányzék Nélküli Reflex Női Gyermek) kategóriában I. helyezést ért el.



Medve regionális szabadtéri matematika verseny 4. hely
Ulrich Flóra 5.b
Endresz Péter 6.c
Kadem Aziz 6.c
Felkészítő tanárok:
Décsy Dóra, Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna

 

Iskolánk IV. korcsoportos leány röplabdásai bekerültek a Diákolimpia Országos Döntőjébe. (Kép)
Az elődöntőben először Pankasz csapatával kerültek szembe. Őket 3:0 (75:37) arányban győzték le. A másik mérkőzésen Kaposvár nyert Tatabánya ellen.
A harmadik helyért a két vesztes játszott, a továbbjutásért pedig a két győztes. A kaposváriakat még jobban megverték a lányok: 3:0 (75:35), így ők kerültek az Országos nyolcas Döntőbe, melyet május 30-június 1. között rendeznek Dunaújvárosban.
Végeredmény:
1. Báthory, 2. Kaposvár, 3. Pankasz, 4. Tatabánya
A csapat tagjai:
Ábrahám Viktória, Bódis Laura, Deli Ramóna, Egyed Veronika, Márkus Jázmin, Miklós Roxána, Molnár Kata, Németh Diána, Pusztay Dóra, Pusztay Klaudia, Váradi Szabina.



Atlétika Diákolimpia megyei eredmények
I


Május 10-11-én a Honvéd Kupán (országos tájfutó rangsoroló verseny) szép eredmények születtek. (Melléklet)



A PLT (Pannon Lapok Társasága) által szervezett LADIK médiavetélkedő megyei fordulójában május 9-én
a "Paparazzók" csapata - Harnócz Anna,
Lőrincz Laura 7.b, Baglyas Veronika, Csóri Bence, Huszár Boglárka 8.c 3. helyezést ért el. (Képek)
Felkészítő tanár: Nagy Sándorné




„A kétfejű sas hatalmában” című regionális történelemi vetélkedőn 16. helyezést ért el a 7.a Időutazók csapata (Tóth Szimonetta, Salamon Blanka, Sokhegyi Amadé, Varga Dávid) és 34. helyezést ért el a 7.b csapata. Felkészítők: Radnai Zsuzsanna és Fábiánné Morvai Dóra


A Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny megyei fordulóján 3. helyezést ért el: Salamon Blanka 7.a; 4. helyezést ért el Tóth Szimonetta 7.a osztályos tanuló. Felkészítő: Radnai Zsuzsanna


NyelvÉsz Országos Anyanyelvi Tanulmányi Verseny megyei fordulóján Bódis Laura 8.a osztályos tanuló 14. helyezést, Farkas Réka 6.a osztályos tanuló 28. helyezést ért el. Felkészítő: Rogácsiné Révész Gabriella


Simonyi helyesírási versenyen Harkai Blanka 8.c 9. helyezést ért el, Baglyas Petra 6.c 17. helyezést ért el.




A Magyar Íjász Szövetség Pálya GP 1. fordulója, Budapest 2014. május 3. (Képek)
Kereszturi Viktória a BBNG (Barebow (Csupasz-íj) Női Gyermek) kategóriában  I. helyezést ért el.



A Zrínyi Ilona matematika verseny országos döntőjében Kadem Aziz 29. helyezett lett a 70 bejutott versenyző közül.
Felkészítője: Décsy Dóra


A Tudásbajnokság megyei döntőjében matematika tantárgyból Kadem Aziz 1. helyezést ért el. Országos döntőbe jutott.
Felkészítő tanár: Décsy Dóra



Április

Április 26-án rendezték a Veszprém Megyei Tájfutó Diákolimpiát, ahol 5-en jutottak tovább az iskola tanuló közül az országos döntőbe. (Melléklet)
A II-es korcsoportban Angyal Dániel (5.b), a  III-as korcsoportban Bálint Benedek (5.a) bajnoki címet szereztek.
Bálint Ádám (3.a) bronzérmes lett. 
Vincze Barnabás (3.a) 4. helyezettként és Esztergályos Laura (6.c) 5. helyezettként szintén ott lehetnek az országos megmérettetésen.


A XVII. PC Kismester Országos Informatika Verseny döntőjén (április 24 - 25.)
I. korcsoport grafika kategóriában Sárfi Bence 6.b 2.helyezést, Szabó Virág 5.a 7. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Nagy Sándorné




A Magyar Íjász Szövetség Íjász Diákolimpiájának/Suli Íjász Bajnokságának újabb régiós fordulója - 2014. április 27.
Kereszturi Viktória     INRNGY (Irányzék Nélküli Reflex Női Gyermek) kategória  I. hely
A Budapest Diákolimpia DO/SIB BPMR és ÉMR régiós fordulója - 2014. április 27.
Kereszturi Viktória     INRNGY (Irányzék Nélküli Reflex Női Gyermek) kategória  I. hely (Képek)



Országos Angol Tanulmányi Verseny Megyei fordulója
Krámli Kitti (8.a) 2. hely
Bódis Laura (8.a) 3. hely
Felkészítő tanár: Kapus Ildikó



Röplabda Megyei Diákolimpiák (Eredmények és kép)



2014. évi Íjász Diákolimpia/Suli Íjász Bajnokság Nyugat-Dunántúli Régiós forduló - Lenti, 2014. április 19. (Képek)
Kereszturi Viktória az INRNGY (Irányzék Nélküli Reflex Női Gyermek) kategóriában I. helyezést ért el, valamint kategóriájában új országos csúcsot állított fel, 701 pontot ért el a maximális 720 pontból.



A Veszprémi Báthory István Általános Iskola tájfutóinak 2014-es (február-április) eredményei



Botev városi logika verseny 2014. április 15. (Kép)
Kadem Aziz 6.c    1. hely     Felkészítő: Décsy Dóra
Kovács Gábor 8.c  2. hely     Felkészítő: Décsy Dóra
Link Erik 3.c        2. hely      Felkészítő: Vörösháziné Czicza Noémi




2014. április 15.
Országos Petanque Diákolimpia Közép Dunántúli területi verseny
II. korcsoport 1.hely
Ferenc Kinga, Ferenc Noémi, Lénárt Blanka



2014. évi Íjász Diákolimpia/Suli Íjász Bajnokság Dél-Dunántúli Régiós forduló
Paks-Dunakömlőd, 2014. április 13. (Képek)
Kereszturi Viktória az INRNGY (Irányzék Nélküli Reflex Női Gyermek) kategóriában I. helyezést ért el, illetve egyben kvalifikálta magát a döntőn való részvételre.


2014. április 12. Petanque Országos Serdülő Csapatverseny 1.hely
Ferenc Kinga, Ferenc Noémi, Lénárt Blanka
Egyéni országos verseny
1. hely: Lénárt Blanka
2.hely: Ferenc Noémi



Városi Népdaléneklési Verseny 2014. ápr. 10.
Harmadik helyen végzett Mészáros Réka 3. b osztályos tanulónk, aki a Röpülj madár, röpülj… kezdetű népdalt énekelte szabadon választottként.
Éneklése szívmelengető volt.


Sportiskolák Országos Szövetségének (SIOSZ) díjátadó gálája - 2014. április 10. (Képek)
Kereszturi Viktória 2013. évben, íjászatban elért sporteredményeit a "Magyarország legjobb sportiskolás íjásza - 2013" díjjal ismerték el.
Ezt az elismerést Viki immár második alkalommal nyerte el. Gratulálunk!




K&H Vigyázz, Kész, Pénz! pénzügyi vetélkedő regionális középdöntőjébe bejutott iskolánkból a 4.c, A pénzvadászok csapata. (Kép)
A csapat tagjai: Lükő Eszter, Schmidt Zsombor, Kalmár Csaba, Egyed Mátyás, Martinovics Ambrus
Több mint 1000 csapat küldte be pályázatát, amelyek közül a zsűri régiónként és kategóriánként kiválasztotta a legjobb 5-5 csapatot, akik a regionális középdöntőben mérhették össze pénzügyi tudásukat.



Atlétika Megyei Mezei Diákolimpia - Gulyadomb, 2014. április 1. (Eredmények)

Március

Röplabda Megyei Diákolimpia eredményei (Képek)


Az Országos Diákolimpia sakk megyei döntőjének eredményei:
Egyéni:
III. korcsoport lány: Link Panna 7.b második helyezett

IV. korcsoport lány: Kavalecz Edit 8.b első helyezett
(továbbjutott az országos döntőbe)

Csapat:
I.-II. korcsoport lány: 
Varga Eszter 4.a

Böröcz Bianka 4.a
Findt Mirjam 2.a ötödik helyezett

III.-IV. korcsoport fiú:  
Kadem Aziz 6.c

Kadem Anis 3.c
Kovács Krisztián 8.a
Czupor Ábel 5.c negyedik helyezett

III.-IV. korcsoport lány: 
Kavalecz Edit 8.b

Link Panna 7.b

Kereszturi Viktória 5.a   második helyezett

Felkészítő tanár: Weingartnerné Gulyás Zsuzsanna



Magyar Íjász Szövetség 2014. évi Terem Íjász Országos Bajnokság - Kecskemét 2014. március 22.
Kereszturi Viktória BBNGY (Barebow - Csupasz-íj - Női Gyermek) kategóriában megvédte bajnoki címét és I. helyezést ért el.


"Könyvpara-kortársakról kamaszoknak" régiós vetélkedő - Székesfehérvár (szóbeli forduló) - 2014. március 17. (Képek)
A Szőlőcukrok csapat: Harkai Blanka (8. c), Kopasz Réka (6. c), Wágner Panna (7. b) 1. helyezést ért el.
Felkészítő: Wágnerné Horváth Emőke könyvtáros               
                          

Országos Angol Nyelvi Verseny megyei fordulójába jutott Bódis Laura és Krámli Kitti 8. osztályos tanuló.
Felkészítő tanár: Kapus Ildikó



Újabb siker röplabdában! (Kép)
Szegeden rendezték az ország legnagyobb tornáját, ahol főleg egyesületi csapatok vettek részt. A röplabdás lányok egyetlen mérkőzést sem veszítettek, így a 21 csapatból ők lettek a győztesek! Legjobb játékosnak Miklós Roxánát választották!
A csapat tagjai: Ábrahám Viktória, Bódis Laura, Deli Ramóna, Egyed Veronika, Márkus Jázmin, Miklós Roxána, Németh Diána, Pusztay Dóra, Pusztay Klaudia, Váradi Szabina


Alsóörs 2014. március 9. OB Felkészítő Teremíjász Verseny (Kép)
Kereszturi Viktória BBNGY (Barebow - Csupasz-íj - Női Gyermek) kategóriában I. helyezést ért el. Az elérhető 600 pontból 577 pontot szerzett.


A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei eredményei (Kép)

Kadem Aziz 6.c  1. hely, országos döntőben képviselheti megyénket - Felkészítője: Décsy Dóra
Lénárt Blanka 4.a  7. hely - Felkészítője: dr. Simonné Czaun Ildikó
Kovács Gábor 8.c 10. hely - Felkészítője: Décsy Dóra


Állatok világnapja városi környezetverseny
3. hely Juhász Enikő, Biczi
Dorina, Nagy Nikol, Nagy Ivett, Cserna Dominik, Németh Bálint


Arany János magyar verseny országos döntő
Biczi Dorina 8. hely,
Mesterházi Benjamin 11. hely


Röplabda Városi Diákolimpia
Véget értek a röplabda Városi Diákolimpia küzdelmei. A Báthory három csapattal is bejutott a Megyei Diákolimpia Döntőjébe! (Eredmények)


VUB12 Országos Jégkorong Bajnokság
2. helyezett csapat tagjai: Chmelik Levente 4.a Kalmár Csaba 4.c (Kép)



Február

Bem József megyei matematikaverseny (Kép)

Link Erik           3.c    1 helyezés     Felkészítő:Vörösháziné Czicza Noémi
Kadem Aziz      6.c    2. helyezés    Felkészítő: Décsy Dóra
Kovács Gábor    8.c    3. helyezés   Felkészítő: Décsy Dóra
Harkai Blanka    8.c    4. helyezés   Felkészítő: Décsy Dóra


2014. február 11. Báthory iskola - A Városi Sakk Diákolimpia eredményei


Kincskereső Megyei Informatika Verseny 2. forduló után kialakult eredmények:
5. 6. évfolyam
7. 8. évfolyam


Sportévnyitó gála, Veszprém, 2014.02.10. (Képek)
Kitüntetettek:
Bácskai Sándorné, a 2012/2013-as tanévben a város legjobb testnevelője emlékpalkettet,
Kereszturi Viktória, a 2012/2013-as tanév Diákolimpia Országos Döntőjében elért kimagasló sporteredménye elismeréséül emlékkupát kapott.
Megemlítették továbbá, hogy a 2012/2013-as tanév legeredményesebb iskolája a diáksportban a Báthory!
Gratulálunk!



III. Városi Korcsolyaverseny eredményei, Veszprém, 2014.02.06



Veszprém megyei Úszósuli Körverseny, Pápa 2014.02.08.
Nasri Naima Nóra eredményei (Képek)
1. hely (lány gyorsváltó) 
2. hely (mell)
5. helyezés (gyors)
6. helyezés (hát) 


2014. február 1. Asztalitenisz Diákolimpia Városi
Résztvevők:   Heizler Bálint 3. C
                    Kadem Anisz 3. C  -  III. hely, megyei fordulóba jutott
                    Csenki László 7. A


Debrecen, 2014. február 1. "IFAA Terem Íjász Országos Bajnokság 2014"
Kereszturi Viktória I. helyezést ért el CFBB(R) (Barebow (Csupasz-íj) Női Gyermek) kategóriában. (Kép)


Január

Bem matematika verseny megyei fordulójába jutott tanulóink névsora


Városi Úszás Diákolimpia - 2014. január 19. (Eredmények)


2014. január 19. Pápa "IFAA Teremíjász verseny"
Kereszturi Viktória I. helyezést ért el BBNGY (Barebow (Csupasz-íj) Női Gyermek) kategóriában. A versenyen elérhető maximális 300 pontból 299-et ért el. (Kép)



Budapesti- és Pest Megyei Régió Minősítő Teremverseny - Budaörs
Kereszturi Viktória I. helyezést ért el BBNGY (Barebow (Csupasz-íj) Női Gyermek) kategóriában. (Kép)



A Kockakobak Országos Matematika Verseny 9. helyezettje Kadem Aziz 6.c osztályos tanuló.
Felkészítője: Décsy Dóra



Megyei sudoku verseny eredménye
5. oszt.
Orbán Evelin Hibátlan
6. oszt.
Trombitás Zoltán  Hibátlan
7. oszt.
Gyene Dániel  Hibátlan
8. oszt.:
Széles Renáta  Hibátlan (1. helyezést ért el.)
Harkai Blanka  Hibátlan


A Varga Tamás Országos Matematika Versenyen Kovács Gábor, Heizler Erik és Tiger Szabolcs 8.c osztályos tanulók a megyei döntőbe jutottak.
Felkészítőjük: Décsy Dóra


Veszprém - Országos elődöntőbe jutott a Veszprém Egyetem SE leány gyermek röplabda csapata (iskolánk tanulói) (VEOL cikk és kép)



December

Nyugat-Dunántúli Minősítő Teremverseny BBNGY (Barebow (Csupasz-íj) Női Gyermek) kategória, Győrújbarát, 2013. december 29.
Kereszturi Viktória I. helyezést ért el, továbbá az elért pontszámával kvalifikálta magát a Magyar Íjász Szövetség 2014. évi Terem Országos Bajnokságára is. (Kép)


Teremíjász Verseny, Alsóörs, 2013. december 4.
BBNGY (Barebow (Csupasz-Íj) Női Gyermek kategóriában Kereszturi Viktória új egyéni teremcsúccsal (578 pont a lehetséges 600 pontból) I. helyezést ért el. (Kép)


Megyei Sudoku verseny eredményei
(2013. december 2.)



November

Megyei Energia Verseny 2. helyezés
Heizler Erik, Kovács Gábor, Magyar Patrik 8.c

Felkészítő tanár: Kalmár Cecilia


Ipari Szakközépiskola és Gimnázium a 2013/2014-es tanévben megrendezett háromfordulós II. Ipari Informatikai Levelezőverseny
Tiger Szabolcs 1. helyezett

Felkészítő tanár: Kalmár Cecilia


Informatika verseny I. forduló eredményei: 5-6. évfolyam; 7-8. évfolyam




Iskolánk 8.c osztályos csapata (Baglyas Veronika, Harkai Blanka, Szabó Zsófia) a Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola által rendezett ANYANYELVI VETÉLKEDŐN 1. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Sarkadi Gabriella 
Krámli Kitti 8.a osztályos tanuló 1. helyezett lett a helyesírási versenyben a 8. évfolyam kategóriában - felkészítő tanár: Rogácsiné Révész Gabriella
(2013. november 21.)



A sudoku iskolai fordulójának eredményei


Gyenesdiás - Leány gyermek röplabda kupa - Zánka, 2013. november 9. (Eredmény és kép)



Bolyai Magyar Csapatverseny alsós eredményei (2013. november 8.)


Október

Röplabdás lányaink szereplése a Báthory Kupán (Eredmény és képek)


Bolyai matematika csapatverseny alsós eredményei (2013. október 11.)


Megyei atlétikai verseny 2013. október 7. (Simonyi Zsigmond Általános Iskola) (Eredmény és képek)


Deák - futás eredményei


BÁTHORY RÖPLABDA MINI KUPA 2013. október 5. (Kép)
Fantasztikus mezőny jött össze a tanév első röplabda mini kupáján, ahol 14 csapat vett részt. Iskolánk 6. osztályos csapata még nagyon rutintalan, de küzdeni tudásból jelesre szerepelt. Nagyon nehéz csoportban kezdtek, és ez a továbbiak eredményét is befolyásolta. Sajnos csak a 11. helyen végeztek, de legközelebb már biztos jobb lesz! A legjobb játékos díját Molnár Kata kapta.
A csapat tagjai: Bányai Beatrix, Bauxberger Marianna, Farkas Réka, Heizler Bettina, Molnár Kata, Oláh Fanni, Sinkai Karola, Sipos Elizabet, Szabó Lili, Szakács Boglárka



Szeptember

2013. évi Budapest Pályaíjász Bajnokságon Kereszturi Viktória a BBNG (Barebow (Csupasz-Íj) Női Gyermek) kategóriában I. helyezést ért el. (Kép)

Bálint Ádám és Bálint Benedek tájfutók eredményei

Szeptember 27-én rendezték a Diákolimpia Megyei Ügyességi Csapatbajnokságát. (Eredmények)


2013. 09. 21-én „Az Egészség Útja”
címmel általános iskolák részére meghirdetett sportversenyen iskolánkat a 4.a osztály képviselte. (Eredmény és kép)


Tibol László leány gyermek röplabda Emlékverseny, Nagybajom, 2013. szeptember 20. (Kép)

II. VEHÍR futógála 2013. szeptember 14.
Zuhogó esőben, hidegben rendezték meg veszprémi olimpikonfutók részvételével a VEHÍR futóversenyt. A rossz idő sem riasztotta el iskolánk tanulóit a részvételtől.
A 2 km-es futásban négyen indultak, és koruk ellenére nagyon szépen szerepeltek.

Radics Dominik 6.a
Farkas Réka     6.a
Oláh Fanni        6.a
Sinkai Karola    6.a

A 6 X 500 méteres váltófutás még ennél is sikeresebbnek bizonyult, pedig nem volt könnyű kitartani a rossz időben.

A Báthory – Simonyi iskola vegyes váltója megnyerte az általános iskolai váltóversenyt!
Gyönyörű aranyérem várta őket az eredményhirdetéskor!
A váltóban Farkas Réka, Oláh Fanni és Sinkai Karola szerepelt, pedig ők akkor már teljesítették a 2 km-t előtte!

Kísérő tanárok: Kapus Ildikó, Bácskai Sándorné


Pályaíjász GP 2013" versenysorozat 3., záró forduló
Kereszturi Viktória
a BBNG (Barebow (Csupasz-Íj) Női Gyermek) kategóriában I. helyezést ért el. Ezzel az eredménnyel a 3 fordulóból álló versenysorozat BBNG kategóriáját is megnyerte. (Kép)



2013 nyara


Pályaíjász Gyermek Országos Bajnokság 2013.
Kereszturi Viktória a BBNG (Barebow (Csupasz-Íj Női Gyermek) kategóriában I. helyezést ért el. (Képek)

Babai Gábor, Kopasz Zoltán, Takács Hunor

A fiúk magyar válogatottak lettek! Ők képviselték országunkat a francia országi Petanque Világbajnokságon!

22. helyezést értek el!


Röplabda: Bácskai Sándorné

Országos Strandröplabda Diákolimpia - Nyíregyháza:
IV. korcsoport: 9. hely
III. korcsoport: 9. hely
Regionális Strandröplabda Kupa - Gyenesdiás:
páros verseny:1 ezüst, 2 bronzérem

Tájfutó eredmények
Bálint Benedek 5.a
2013. július 6-7. Balatonkupa-Keszthely, Országos tájfutó rangsoroló verseny
F12C kategóriában 1. helyezett
2013. július 13. Veszprém megyei középtávú tájfutó bajnokság - Olaszfalu, regionális rangsoroló verseny
F12C kategóriában 1. helyezett
2013.július 27-28. Dunántúl kupa – Káld
F14B kategóriában 3. helyezett
2013. augusztus 16-20 Hungária kupa – Veszprém, nemzetközi tájfutó verseny
M12C kategóriában összetett eredménye 7. helyezett,
(az ötnapos nemzetközi versenyen belül a legjobb eredménye: IX. Tüskés Endre emlékverseny 2. helyezett)
Bálint Ádám 3.a
2013. július 6-7. Balatonkupa-Keszthely, Országos tájfutó rangsoroló verseny
F10C kategóriában 1. helyezett
2013. július 13. Veszprém megyei középtávú tájfutó bajnokság - Olaszfalu, regionális rangsoroló verseny
F10D kategóriában 5. helyezett
2013.július 27-28. Dunántúl kupa – Káld
F12C kategóriában 4. helyezett
2013. augusztus 16-20 Hungária kupa – Veszprém, nemzetközi tájfutó verseny
M10D kategóriában összetett eredménye 9. helyezett,
(az ötnapos nemzetközi versenyen belül a legjobb eredménye: I. Transmoduls kupa 5. helyezett)

Íjászat
Kereszturi Viktória 5.a.
2013.06.22. SIB (Suli Íjász Bajnokság) Döntő, Budapest,
INRNG (Irányzék Nélküli Reflex Női Gyermek) kategória I. hely
2013.07.20. Pályaíjász GP-2, Budapest,
BBNG ("Barebow"- Csupasz-íj Női Gyermek) kategória I. hely
705 pont a 720-ból, új országos- és egyéni csúcs